Microsoft potwierdza, że ​​Call of Duty: Warzone Mobile przejmie Call of Duty: Mobile


Call of Duty: Mobile zostanie wycofane i zastąpione przez Call of Duty: Warzone Mobile w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Świadczą o tym niektóre dokumenty, które pojawiły się w trakcie negocjacji w sprawie przejęcia Activision-Blizzard przez Microsoft, choć nie ma jeszcze potwierdzenia ani oficjalnego komentarza.

Call of Duty: Warzone Mobile pojawi się w tym roku i powinno stopniowo zastępować stare Call of Duty: Mobile. Biorąc pod uwagę ogromny sukces nowego battle royale, przeniesienie wrażeń na urządzenia mobilne było tylko kwestią czasu, gdyż gra jest już dostępna w niektórych regionach i trafi do globalnej dystrybucji do końca 2023 roku.

W swojej odpowiedzi CMA Microsoft wymienił dwie gry, wyjaśniając, że CoD: Mobile powinien zostać wycofany wraz z premierą Warzone Mobile. Activision nigdy nie wypowiadało się na temat przyszłości swojej gry, ale prawdopodobieństwo, że przejęcie dojdzie do skutku, każe polegać na słowach, które pojawiły się w dokumencie. Dlatego gracze Call of Duty: Mobile powinni być przygotowani na utratę gry na rzecz nowej iteracji.

Call of Duty: Warzone Mobile będzie oferować tradycyjny tryb wieloosobowy z pojedynkami Team Deathmatch 6v6 i Domination na dwóch mapach Modern Warfare Scrapyard i Superstore. Inne mapy mogą pojawić się później, ale na razie nie zbliżamy się do bogactwa scenariuszy, trybów i broni, które można znaleźć w Call of Duty: Mobile Mobile.

Sprawdź wszystkie wiadomości z gry tutaj: Ideologia gier

Źródło : https://gamingideology.com/2023/03/09/microsoft-confirms-call-of-duty-warzone-mobile-to-take-over-from-call-of-duty-mobile/