Metafora eksperta Warzone 2 tworzy „laserowe” wyposażenie M4


Metaphor niedawno zaprezentował swoje wyposażenie Warzone 2 M4, które, jak twierdzi, jest „łatwe w użyciu” i pozwala mu namierzyć przeciwników i wyeliminować ich w mgnieniu oka.

Istnieje wiele czynników, które składają się na idealne wyposażenie w Warzone 2. Zadawane obrażenia, TTK, odrzut — wszystko to służy maksymalizacji skuteczności twojej broni. Ale często kończy się to poświęceniem jednej rzeczy dla drugiej. Czy chcesz ekstremalnej precyzji lub jak najszybszego eliminowania przeciwników?

Metaphor, gracz Warzone 2, natknął się na całkiem dobrą równowagę dzięki wyposażeniu M4, którego używa do „laserowania” wrogów. To powiedziawszy, przyznaje, że ma swoje problemy.

„Największą wadą, jaką mam teraz z tym pistoletem, jest to, że po prostu nie zadaje wystarczających obrażeń na bardzo dużym dystansie”.

„Ale jeśli jesteś na bliskim lub średnim dystansie… z tą konfiguracją absolutnie laserujemy każdego”.

Załączniki

Teraz to wyposażenie nie będzie twoim wyborem, jeśli szukasz super agresywnego stylu gry, raczej najlepiej używać go we właściwym momencie do naprawdę niszczycielskich zagrań. Jeśli jesteś cierpliwy, to wyposażenie będzie ci bardzo dobrze służyć.

Aby dowiedzieć się więcej o Call of Duty, sprawdź nasze pięć najlepszych list:

Dodatkowo zachęcamy do sprawdzenia naszej osi czasu dotyczącej historii serii Call of Duty!Źródło : https://www.dbltap.com/posts/warzone-2-expert-metaphor-creates-laser-m4-loadout-01gp0vaty9yw