Meta Warzone 2 – najlepsze bronie sezonu 1 Reloaded


Znajomość drogi w Al Mazrah to jedno, ale naprawdę musisz znać się na prądzie Meta Warzone 2 jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać swój czas w tej strzelance Battle Royale Call of Duty. Wszyscy ludzie mogą być stworzeni równymi, ale broń w tej grze nie jest, a niektórzy są – bez wątpienia – lepsi od innych.

Ale to również nie oznacza, że ​​​​każda z najlepszych broni Warzone 2 pojawi się w meta. Oczywiście będzie trochę crossoverów, ale najlepsze wyposażenie Warzone 2 opiera się na równowadze i wykorzystywaniu tego, co jest na topie w danym momencie. Tak więc, podobnie jak ruchome piaski Taraq Village, meta w tej bitwie królewskiej może bardzo dobrze zmieniać się z każdą aktualizacją tytułu.

Meta Warzone 2

Przez cały pierwszy sezon kilka pistoletów wyrobiło sobie markę na polu bitwy Al Mazrah. Ale które z nich znajdują się na szczycie meta Warzone 2 zmierzającej do Warzone 2 Season 1 Reloaded?

Oto najlepsze bronie w meta Warzone 2 w tej chwili:

  • RPK
  • Fenek 45
  • Kastow 762
  • TAQ-V
  • Sygnał 50

RPK jest obecnie niezaprzeczalnie najlepszą bronią w Warzone 2. Dzięki najlepszemu wyposażeniu RPK w Warzone 2, ten LKM może działać jak karabin szturmowy, oferując wysoką szybkostrzelność, wysokie obrażenia i kontrolowany odrzut.

Śladami RPK podąża Fennec 45, prawdopodobnie jeden z najlepszych pistoletów maszynowych Warzone 2. Chociaż Lachmann Sub jest ulubieńcem fanów, nic nie może się równać z szybkostrzelnością tej broni inspirowanej Vectorem. Będziesz musiał użyć naszego wyposażenia Warzone 2 Fennec 45, aby jak najlepiej wykorzystać tę broń.

Na trzecim miejscu mamy Kastov 762, broń, która znajduje się na szczycie naszej listy najlepszych karabinów szturmowych Warzone 2 od czasu premiery gry. Ta broń, zwłaszcza w połączeniu z naszym najlepszym wyposażeniem Kastov 762 z Warzone 2, zadaje piekielne ciosy i może laserować wrogów z daleka.

Następnie mamy TAQ-V, jeden z najlepszych karabinów bojowych Warzone 2. Zasadniczo SCAR, najlepsze wyposażenie TAQ-V Warzone 2, daje ci moc karabinu dalekiego zasięgu z wyczuciem karabinu szturmowego. Jest niezwykle wszechstronny i nie należy go przeoczyć w Al Mazrah.

I wreszcie, mamy Signal 50, jeden z najlepszych karabinów snajperskich Warzone 2 w grze. Jeśli korzystałeś z naszego wyposażenia Warzone 2 Signal 50, wiesz, jak niszczycielskie może być – po prostu upewnij się, że sparujesz je z karabinem szturmowym lub pistoletem maszynowym do starć w zwarciu.

Cóż, to wszystko, jeśli chodzi o analizę meta Warzone 2 w tej chwili. Spodziewaj się, że to się zmieni, więc dodaj tę stronę do zakładek i regularnie sprawdzaj aktualizacje, kiedy i kiedy będą potrzebne.

Jeśli masz ulubionego, jeśli chodzi o listę pistoletów Warzone 2, które nie przeszły, nie martw się. Może w przyszłości.Źródło : https://www.theloadout.com/call-of-duty-warzone-2/meta