Call of Duty: Warzone 2 – Rankingowy Tryb Gry | Aktualizacja Reloaded Sezonu 3

Call of Duty: Warzone 2 – Rankingowy Tryb Gry zostanie uruchomiony w środę

Długo oczekiwany tryb gry rankingowej zostanie uruchomiony w środę, 10 maja, wraz z aktualizacją Reloaded sezonu trzeciego. Ale przy obecnym stanie serwerów gry, gracze mogą chcieć wstrzymać się ze zdobyciem punktów SR przez co najmniej kilka dni.

Problemy z serwerem

W nowym klipie opublikowanym dzisiaj przez byłego Dorsz Pro i obecny Caster CDL MerK, nieszczęścia Warzone 2 serwery zostały przezabawnie zilustrowane, a jednocześnie służyły jako ostrzeżenie dla tych, którzy chcą dostać się do niektórych gier, gdy pojawi się aktualizacja. W klipie MerK doświadcza bardzo złego opóźnienia i desynchronizacji, gdy ponownie wdraża się do Al Mazrah podczas grania w gry z Symfuhnym i Crowderem. Wszyscy gracze w grupie odczuwali i widzieli opóźnienie.

Opóźnienie było tak duże, że MerK siedział nieruchomo, gdy jadł swój lunch, ale problemy z serwerem w jakiś sposób zepchnęły jego postać z urwiska i spadły na przedwczesną śmierć, pozostawiając MerK i resztę zespołu oszołomionych.

Sytuacja serwerów

Minęły dwa tygodnie od wysłania kartki Warzone 2 Tablica Trello, powołując się na to, że Raven Software „bada doniesienia o problemach z rozgrywką związaną z serwerem” i „aktywnie pracuje nad ich rozwiązaniem”. Sprawy potoczyły się tak źle, że serwery MW2 i Strefa wojny 2 wszedł całkowicie offline przez dwie godziny przedłużonej konserwacji w zeszłym tygodniu, co jest rzadkością w tej franczyzy, zwłaszcza w ostatnich latach.

Jakie będą konsekwencje?

Jeśli ten typ opóźnienia jest ustawiony na trwałe Warzone 2 w trybie rankingowym, to będzie trudny czas dla graczy próbujących awansować w pierwszej próbie BR w konkurencyjnym trybie rankingowym w grze. Gracze mogą tylko usiąść i mieć nadzieję, że aktualizacja, która pojawi się 10 maja, oprócz gry rankingowej, nowej broni i innych zmian w balansie, będzie zawierała poprawki na serwerze.

„Dobrze, że zaczynam ćwiczyć, bo jeśli nie, to będę gotowy na to, co dzieje się teraz” – żartował MerK.

Podsumowanie

Call of Duty: Warzone 2 rankingowy tryb gry zostanie uruchomiony 10 maja, ale problemy z serwerem mogą utrudnić zdobycie punktów SR. Gracze czekają na poprawki na serwerze, a w międzyczasie, MerK żartuje, że jest gotowy na to, co dzieje się teraz.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=64593feb96184c95b35c622225a44f78&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcall-of-duty%2Fnews%2Fmerk-jokes-hes-ready-for-warzone-2-ranked-in-horrendous-lag-clip&c=16885350373576264587&mkt=fr-fr.