Mapy Warzone od najlepszego do najgorszego


Ta lista Call of Duty: Warzone ma na celu rozbicie, odzwierciedlenie i kronikę wszystkich pięciu map, które kiedykolwiek zadebiutowały w historii popularnej serii wieloosobowych strzelanek typu battle royale.

Oczywiście koncepcja próby stworzenia listy „rankingowej” map Warzone jest niemożliwa. Jednak, miejmy nadzieję, wielu zgodzi się, że przynajmniej ten porządek ma argument, aby w ogóle być w konwersji. Oto wszystkie pięć map Warzone uszeregowanych od najlepszych do najgorszych według DBLTAP.

Wraz z wydaniem Call of Duty: Vanguard nadchodzi nowa mapa strefy wojny, więc co to oznacza dla oryginału, Verdansk

Verdansk / fot. Activision

Na pierwszym miejscu chyba nie ma niespodzianki — Verdansk. Niezależnie od tego, czy jest to oryginalny Verdansk, czy Verdansk ’84, wydaje się, że umieszczenie kolejnej mapy w tym miejscu byłoby brakiem szacunku, biorąc pod uwagę historię i ogromną liczbę wyjątkowych chwil, które się tutaj wydarzyły. Bez względu na to, jak bardzo czujesz się pewny kierunku, w jakim zmierza Warzone, prawie musiałeś przynajmniej raz zagrać na Verdansk, aby w pełni doświadczyć Warzone.

Kiedy powróci Wyspa Odrodzenia?

Wyspa Odrodzenia / Activision

Następna jest Rebirth Island, która stała się ulubieńcem fanów w obu grach, w których się pojawiła. Chociaż okaże się, czy Rebirth Island ostatecznie powróci w Warzone 2, z pewnością jasne jest, że tak t brak zapotrzebowania w społeczności, aby deweloperzy wykonali ruch.

Al Mazrah

Al Mazrah / Activision

Na trzecim miejscu pojawia się Al Mazrah, który może wzburzyć niektórych piór, biorąc pod uwagę, że wciąż jest tak nowy. Niezależnie jednak od tego, czy podobają się wam zmiany w rozgrywce wprowadzone w Warzone 2, trudno stwierdzić, że Infinity Ward nie zrobiło dobrej mapy w Al Mazrah. Punkty POI są wypełnione ciekawymi budynkami i osłonami, wygląd jest estetyczny, a tempo wydaje się być w porządku.

Twierdza Fortuny

Fortune’s Keep / Zdjęcie dzięki uprzejmości Activision

Twierdza Fortuny zajmuje 4. miejsce, ponieważ niestety uzyskała krótki koniec kija. Mapa została wydana podczas ery Vanguard w Warzone w czerwcu 2022 r., tylko po to, by została przechowana około pięć miesięcy później. Twierdza Fortuny z pewnością miała swoje zalety, ale najprawdopodobniej nie postawiłaby jej ponad Wyspą Odrodzenia, a jej kadencja była prawdopodobnie zbyt krótka, by mieć o niej tak świetne opinie.

Kaldera

Caldera / Zdjęcie dzięki uprzejmości Activision

Na koniec musimy przyznać ostatnie miejsce Calderze, która dla wielu oznaczała czas, w którym albo przestali grać w Warzone, albo nie przejmowali się nią tak bardzo jak kiedyś. Chociaż poprawiało się to w kolejnych sezonach z każdą większą aktualizacją, tempo było niezręczne od samego początku i nie było wielu UM-ów, którymi można by się ekscytować.

Aby dowiedzieć się więcej o Call of Duty, sprawdź nasze pięć najlepszych list:

Dodatkowo zachęcamy do sprawdzenia naszej osi czasu dotyczącej historii serii Call of Duty!

Źródło : https://www.dbltap.com/posts/warzone-maps-ranked-best-to-worst-01gndrgxvsyd