Mapa Warzone Pacific i nowy anty-cheat pojawią się w grudniu


Call of Duty: Warzone otrzymuje najlepszą aktualizację od roku. Caldera, kolejny poziom w Call of Duty: Warzone, jest wreszcie tutaj po półtora roku sprintu, jazdy i szybowania przez dwie różne wersje Verdansk. Kiedy sezon Straży Przedniej

Pierwsza rozpocznie się 2 grudnia, mapa o tematyce II wojny światowej, skupiona na teatrze Pacyfiku, zostanie wydana wraz z nowym narzędziem do zwalczania oszustw Warzone, Ricochet.

Activision przedstawia to wszystko, w tym mapę drogową tego, co nadejdzie w Warzone i Vanguard między wydaniem Vanguard 5 listopada a rozpoczęciem sezonu pierwszego w grudniu. Miesiąc jest określany przez Activision jako „przedsezon” Vanguard.

Gracze w Vanguard otrzymają mapę retro opartą na dostawie Call of Duty 4. Warzone otrzyma tryb „Operacji Flashback”, który pozwoli im pożegnać się z Verdansk (być może na zawsze?) i zdobyć rzadkie prezenty za udział.

24 listopada Warzone będzie gospodarzem drugiego, prawdopodobnie częściowego wydarzenia, zatytułowanego „Secrets of the Pacific”, które brzmi jak zwiastun przedpremierowy mapy Caldera.

Przeczytaj: 6 monet kryptowalut wzrasta do 13 430,08% w ciągu dnia

To ograniczone czasowo wydarzenie stworzone przez firmę Beenox dostarczy ci kluczowej wiedzy na temat Caldery i jej różnych interesujących miejsc przed grudniową premierą, ale tylko wtedy, gdy wykonasz zadania w Vanguard i Warzone.

Gdy Vanguard zostanie wydany 5 listopada, dostępny będzie anty-cheat Ricochet. Oczekuje się, że problem z oszustwami w Warzone nie poprawi się do czasu premiery pierwszego sezonu w grudniu, więc nie wstrzymuj oddechu. W sezonie pierwszym zobaczymy również konwergencję ścieżek rozwoju Vanguard i Warzone.

To pozwala graczom przenosić swoje doświadczenia z jednego na drugiego. W tym momencie wszystkie bronie Vanguard zostaną dodane do Warzone. Ta praktyka nie poszła zgodnie z planem podczas zeszłorocznej zimnej wojny.

Wspaniale będzie uciec od zadymionego, piekielnego krajobrazu Verdansk i rozłożyć buty na plażach Caldery. Nie powinieneś dodawać żywych zieleni i błękitów do nowej mapy! Kolory, o których myślałeś, że zniknęły z uniwersum Call of Duty.

Aby uzyskać więcej aktualizacji, bądź z nami w kontakcie!!Source : https://rexweyler.com/call-of-duty-warzone-pacific-map-and-new-anti-cheat-are-coming-in-december/