Mapa Warzone Pacific Caldera ujawniona przez dyrektora Activision


Call of Duty: Vanguard wreszcie jest dostępne, ale gracze będą musieli trochę poczekać na pierwszy sezon gry. Oto wszystko, co wiemy o 1. sezonie Vanguard & Warzone, w tym datę wydania i treść.

Po miesiącach oczekiwania, Call of Duty: Vanguard w końcu przybyło, zabierając graczy w czasie do II wojny światowej, aby walczyć na całym świecie. Chociaż Vanguard pojawił się 5 listopada, gracze będą musieli trochę dłużej poczekać na pierwszy sezon i zawartość, którą przyniesie.

Black Ops Cold War i Warzone Sezon 6 wyszedł z hukiem dzięki wydarzeniu o tematyce Halloween, The Haunting, które potwierdziło, że w sezonie 6 nie będzie aktualizacji Reloaded.

Dzięki nowej mapie Warzone, anty-cheatowi RICOCHET i nowej przepustce bojowej, w 1. sezonie Vanguard nie ma co się ekscytować.

Data rozpoczęcia 1. sezonu Vanguard & Warzone

Szósty sezon Black Ops Cold War i Warzone zakończy się w czwartek, 2 grudnia 2021 roku, kładąc kres grze Treyarch. Oznacza to, że pierwszy sezon Vanguard rozpocznie się oficjalnie w czwartek 2 grudnia, a pierwszy sezon Warzone rozpocznie się w piątek 3 grudnia.

Do tego momentu Vanguard nie będzie już prawie miesiąc, co sprawia, że ​​jest to idealny czas na wprowadzenie nowej mapy Warzone Caldera i broni z II wojny światowej, która pojawi się w pierwszym sezonie, a także długo oczekiwanego wprowadzenia anty-cheat.

Nie oznacza to, że Black Ops Cold War zostanie zapomniane, ponieważ Modern Warfare wciąż otrzymywało aktualizacje zawartości w zeszłym roku.

Gracz celujący w celownik w CoD: Vanguard

Zawartość 1 sezonu Straży Przedniej i Warzone

Sezon 1 będzie niezwykle ważny dla obu gier, a główna zawartość pojawi się zarówno w Vanguard, jak i Warzone.

W przypadku Vanguard gracze otrzymają nowe mapy do gry wieloosobowej, na których będą mogli eksplorować i walczyć, wraz z pierwszą specjalną przepustką bojową Vanguard, wypełnioną nową zawartością kosmetyczną dla graczy.

Sezon 1 ma być jedną z największych aktualizacji Warzone w historii, z nową mapą Pacific Caldera, dodaną bronią Vanguard i wprowadzeniem nowego systemu anty-cheat RICOCHET.

Samolot lecący na mapie kaldery pacyficznej Warzone

Co się dzieje przed sezonem 1 Vanguard & Warzone?

Podczas gdy 2/3 grudnia rozpocznie się cała oficjalna akcja Vanguard i Warzone w sezonie 1, wciąż jest mnóstwo akcji do zabawy w pozostałym czasie Black Ops Cold War Season 6.

Oficjalny harmonogram wszystkich treści, które pojawią się w Warzone i Black Ops Cold War przed sezonem 1 Vanguard, można znaleźć poniżej, dzięki blogowi Call of Duty.

  • 28 października (konsola) i 2 listopada (PC): Call of Duty: Straż przednia Rozpoczyna się wstępne ładowanie – Zamów w przedsprzedaży już teraz, aby przygotować swoją grę do gry natychmiast po premierze, oprócz licznych bonusów na całym świecie Awangarda, Zimna wojna w Black Ops, oraz Strefa wojny.
  • 5 listopada Call of Duty: Straż przednia PoczątekSpodziewaj się epickich wrażeń na wszystkich frontach dzięki kampanii, grze wieloosobowej i zombie. Dodatkowo, RICOCHET Anti-Cheat rozpoczyna wdrażanie od inicjatyw po stronie serwera.
  • 5 listopada do 2 grudnia: Przedsezon w Awangarda Dostęp do bezpłatnych Awangarda Poziomy na Zimna wojna w Black Ops System karnetów bojowych sezonu szóstego trwa. Następnie 17 listopada przygotuj się do wypłynięcia na ulubioną przez fanów mapę.
  • 18 listopada: Operacja: Retrospekcja rozpoczyna się w Strefa wojnyTryb ograniczony czasowo na bis dla Verdansk, świętujący ostatnie 18 miesięcy, w którym gościł ponad 100 milionów graczy w Strefa wojny. Gotowy na ostatni taniec w Verdansk?
  • 24 listopada: Odkryj „Sekrety Pacyfiku” – Uzyskaj informacje na temat Caldery i jej nowych interesujących miejsc dzięki temu wydarzeniu Strefa wojny oraz Awangarda Wyzwania dla wielu graczy.
  • 30 listopada i 1 grudnia: Ostatnie godziny Verdansk. – Bomby w dal – zobacz, co dzieje się wcześniej z Verdansk Strefa wojny ściemnia się, aby przygotować się do Caldery i Sezonu Pierwszego.
  • Grudzień 2: Rozpoczyna się sezon pierwszy – Awangarda gracze otrzymują nowe mapy do gry wieloosobowej, 24 godziny wyłącznego dostępu do Call of Duty®: Warzone™ Pacyfik i nie tylko, aby rozpocząć sezon pierwszy. Wszyscy gracze mogą cieszyć się nowym systemem Battle Pass i dwoma darmowymi funkcjonalnymi broniami. Plus: RICOCHET Anti-Cheat’s kierowca rozpoczyna jego wdrażanie w Strefa wojny.

W międzyczasie gracze będą mogli cieszyć się pierwszym miesiącem Vanguard i jak najlepiej wykorzystać swoje wrażenia z II wojny światowej, sprawdzić nasz przewodnik po najlepszym kontrolerze i ustawieniach asysty celowania lub kiedy odbędzie się następne wydarzenie podwójnych PD.

Kredyty obrazkowe: ActivisionSource : https://charlieintel.com/warzone-pacific-caldera-map-revealed/145872/