Mapa Warzone 2 Vondel zostaje przypadkowo ujawniona przez DJ-a


Wieść o rzekomo nadchodzącej mapie Warzone 2 Vondel trzyma graczy COD w napięciu, ponieważ akcja podobno przenosi się z Al Mazrah i wyspy Ashika do Holandii na PS5 i Xbox. Przed datą premiery Warzone 2 Season 4, przebłysk następnej mapy Battle Royale nie pochodzi od Activision – wydaje się, że pochodzi od DJ Olivera Heldensa.

Współpracując z Activision przy wydaniu nowej mapy Warzone 2, twórca hitów Turn Me On, Oliver Heldens, wydaje się przygotowywać do upuszczenia Sound of Vondel. Call of Duty Redditor „DANNYonPC” dzieli się spojrzeniem na grafikę projektu Heldensa związanego z COD, przedstawiającą mapę Vondel z lotu ptaka. Nie wiadomo jeszcze, czy będzie to nowy singiel EDM od DJ-a, czy też będzie to film fabularny, który może bardziej szczegółowo przyjrzeć się Vondelowi.

Fani Warzone, tacy jak „Scummtomte”, już chcą rozszyfrować, co zawiera mapa, ponieważ Redditor WZ2 twierdzi, że „To rzeczywiście rzeczywista mapa. Oto dowód i [a] porównanie z obrazem zastępczym, który wyciekł wcześniej”. Tutaj możesz sam ocenić, czy ustalenia detektywa COD są coś warte.

Adres URL utworu jest również gotowy do udostępnienia na Beatport, co ujawnia, że ​​„rozszerzony miks” może wkrótce zostać wydany. Możliwe, że ta współpraca mogłaby dotyczyć zwiastuna rozgrywki na Summer Game Fest 2023 – na tydzień przed nadejściem kolejnego sezonu.

„Sounds of Vondel” autorstwa Olivera holdensa (może pochwalić się nową mapą!)
przez u/DANNYonPC w CODWarzone

Warto zauważyć, że grafika przywraca również logo Warzone 2 z powrotem do jego klasycznej iteracji, ponieważ Activision może zrezygnować z „2” w przyszłości. Wydanie będzie kontynuacją współpracy Heldensa ze Spinnin’ Records – która jest obecnie własnością Warner Music Group.

Seria Call of Duty rozgałęziła się już wcześniej, aby współpracować z popularnymi artystami, w tym takimi jak Avenged Sevenfold i Eminem (z udziałem Rihanny). Avenged Sevenfold napisał utwory takie jak Carry On i Not Ready To Die – z których ten ostatni pojawia się na mapie Call of The Dead w COD Zombies. Frontman M. Shadows miał nawet skórkę operatora w trybie Battle Royale Blackout 4 Blackout.

Nadal jest czas na przerobienie broni w Warzone 2, przed zmianami, które nadejdą w kolejnym zestawie informacji o aktualizacji Warzone 2. Wykorzystaj najlepsze wyposażenie Warzone 2, a będziesz gotowy na Vondela, zanim zrobią to Twoi znajomi.Źródło : https://www.theloadout.com/call-of-duty-warzone-2/season-4-vondel-map-leak-oliver-heldens