Mapa Warzone 2 potencjalnie ujawniona w kampanii Modern Warfare 2


Kolejna mapa Warzone 2 poza ogłoszoną już Al Mazrah mogła zostać drażniona w kampanii Call of Duty: Modern Warfare 2 w misji „El Sin Nombre”, ponieważ gracze chętnie zbierają informacje z Activision, przecieki i zdrową dawkę spekulacje na temat tego, w jaki sposób druga mapa może znaleźć się w grze battle royale.

Nie martw się, nie będziemy psuć ci kampanii Modern Warfare 2, mówiąc o możliwej mapie Warzone 2, poza tym, że na stole jest mapa w misji „El Sin Nombre”. Ta mapa jest przeznaczona dla Las Almas, lokacji zarówno w kampanii Modern Warfare 2, jak i w trybie wieloosobowym, i będzie używana do wielu mniejszych rozgrywek wieloosobowych, w które będziesz mógł grać, gdy czas premiery Modern Warfare 2 zostanie odblokowany w twoim powierzchnia.

Mapy podstawowe służą do klasycznej rozgrywki wieloosobowej, podczas gdy mapy bitewne oferują większe tryby gry. Tak więc Las Almas jest większą przestrzenią gry, w której znajdują się oba typy map, ale posiadanie pełnej mapy w kampanii może również wskazywać na większą mapę Warzone 2 w dalszej kolejności.

Sensowne byłoby ponowne wykorzystanie całej lokalizacji i może zastąpić Al Mazrah wzdłuż linii lub nawet istnieć obok niego. Mapa Warzone 2 może być nawet podobno mapą Resurgence – taką jak oryginalna Warzone’s Rebirth Island i Fortune’s Keep – która pojawi się w grze, gdzie część Las Almas jest używana w trybie gry Battle Royale.

Mapa Resurgence to obecnie tylko plotka, która najwyraźniej ma zostać wydana w 2023 roku, a nawet zawiera elementy narracyjne, prawdopodobnie wychodzące z kampanii Modern Warfare 2. Więc kiedy połączysz wszystkie te elementy razem w grze FPS, jak to zrobili już niektórzy użytkownicy Reddit, mogą pokazać, co nadchodzi do Warzone 2 w dalszej kolejności.

Z drugiej strony Las Almas może być po prostu użyty jako mapa bitewna w Modern Warfare 2, ale trudno mi uwierzyć, że mapa tego rozmiaru nie będzie miała innych zastosowań, nawet jeśli służy tylko do Resurgence lub coś podobnego.

Jeśli ekscytujesz się Warzone 2 i chcesz dowiedzieć się więcej, mamy wszystkie szczegóły dotyczące Warzone 2 DMZ, takie jak to, jak zmienia formułę Battle Royale i czyni ją bardziej podobną do Escape From Tarkov. Mamy również wszystkie informacje dotyczące daty premiery Warzone 2, funkcji crossplay i nie tylko. Mamy również najlepsze ustawienia Modern Warfare 2 dla twojego komputera, aby gra naprawdę błyszczała.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6359216612234783bc96368cc1e547ba&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamesn.com%2Fcall-of-duty-warzone-2%2Fnew-map-Modern-Warfare-2&c=7368034534301382649&mkt=fr-fr