Mapa Warzone 2 otrzymuje bezpłatną interaktywną aktualizację, która pomoże Ci wygrywać gry


Grając w Call of Duty: Warzone 2 i DMZ, często potrzebujesz wszelkiej możliwej pomocy. Ponieważ meta gry FPS zmienia się prawie codziennie, a mapa Warzone 2 Al Mazrah jest dużym i zagmatwanym miejscem, wszelkie narzędzia z pewnością będą pomocne. W tym miejscu pojawia się nowa interaktywna mapa stworzona przez fanów, która powinna nieco ułatwić wygrywanie w trybie wieloosobowym.

Oprócz najlepszego wyposażenia Warzone 2, gdy wpadniesz do Al Mazrah, pomaga również wiedzieć, gdzie wszystko jest. W tym miejscu pojawia się interaktywna mapa Warzone 2, ponieważ niedawno zaktualizowano interfejs użytkownika narzędzia, aby ułatwić wyszukiwanie różnych rzeczy na mapie.

Możesz dowiedzieć się, gdzie są wszystkie klucze, martwe zrzuty, spawny, sejfy, ukryte skrytki, twierdze i inne elementy, po prostu włączając i wyłączając je na ekranie. Wszystko, co musisz zrobić, to przeciągnąć kursor lub powiększyć i pomniejszyć, tak jakbyś korzystał z Map Google, to takie proste. Więc teraz, gdy masz najlepsze pistolety Warzone 2, wygranie meczu powinno być znacznie łatwiejsze.

Wydaje się, że ta interaktywna mapa Warzone 2 pojawiła się dopiero od początku roku (za pośrednictwem CharlieIntel), ale jest to dokładnie ten typ rzeczy, z których wielu z nas mogłoby skorzystać. Jeśli masz skonfigurowany podwójny (lub nie daj Boże potrójny) monitor, możesz całkiem łatwo grać w Warzone 2 ze swoją drużyną na jednym ekranie i mieć mapę gotową do wszystkiego, czego potrzebujesz na drugim.

Dostępna jest również funkcja wyszukiwania, więc jeśli chcesz poznać lokalizację określonego elementu w pobliżu nazwanej lokalizacji, możesz rozpocząć wyszukiwanie i uzyskać dokładne wyniki. Wydaje się, że nie działa to jeszcze w przypadku każdej lokalizacji lub typu przedmiotu, ale klucz jest nadal wystarczająco dobrym substytutem chęci zobaczenia na razie określonych rzeczy na mapie.

Więc może nadszedł czas, abyś odświeżył wyposażenie swojego MP5 Lachmann Sub Warzone 2 i dokładnie ustalił, gdzie wszystkie kluczowe punkty znajdują się w pobliżu twojej strefy zrzutu, ponieważ interaktywną mapę Warzone 2 znajdziesz tutaj.

W międzyczasie stworzyliśmy naszą listę najlepszych gier Battle Royale, ale jeśli chcesz pozostać przy Warzone 2, dlaczego zamiast tego nie sprawdzisz najlepszych karabinów snajperskich Warzone 2 lub najlepszych LMG Warzone 2?Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63c6e95cc96149238a5a12f62215a39b&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamesn.com%2Fcall-of-duty-warzone-2%2Fmap-interactive&c=7944346704877493664&mkt=fr-fr