Mapa taktyczna Warzone 2 sprawia, że ​​Al Mazrah można łatwo zdominować


Al Mazrah to trudna mapa do pokonania w Warzone 2, ale nie każdy mecz musi być brutalnym pobiciem. Po bezustannym przeszukiwaniu najnowszej mapy COD battle royale zespół doświadczonych członków społeczności Call of Duty stworzył najlepsze narzędzie, które zwiększy Twoje szanse na dubowanie lub eksfiltrację w trybie DMZ Warzone 2. Wejdź na mapę taktyczną Warzone 2.

Komunikacja ma kluczowe znaczenie w Warzone 2, zwłaszcza gdy próbujesz awansować przed datą premiery drugiego sezonu Warzone 2. Jednak świetne objaśnienia mogą zaprowadzić cię tylko do tej pory, ponieważ Al Mazrah okazuje się być bardzo szczegółową mapą do odkrycia. Nawet jeśli używasz tej pikantnej meta profitu Warzone 2 Bird’s Eye, mapa w grze może nie być wystarczająco szczegółowa, aby ci się podobało. Teraz możesz użyć mapy taktycznej Warzone 2, aby precyzyjnie zaplanować swój tryb DMZ i przygody w trybie Battle Royale.

To niezwykle szczegółowe przedstawienie Al Mazrah, na czele którego stoi Redditor „TuesandT”, jest wariacją na temat własnej wersji twórców. Mapa taktyczna Warzone 2 zawiera różne przełączniki, które umożliwiają przeglądanie punktów POI, twierdz i punktów odradzania graczy. Gracze w trybie DMZ Warzone 2 również go pokochają, ponieważ każda strefa promieniowania i eksfiltracji jest oznaczona dla Twojej wygody.

Mapa taktyczna Warzone 2 koncentruje się obecnie głównie na strefie zdemilitaryzowanej, ale możliwe, że w przyszłych aktualizacjach pojawi się więcej funkcji specyficznych dla trybu Battle-Royale.

Na mapie taktycznej Warzone 2 brakuje nowych obszarów, takich jak nieuchwytny Budynek 21. Jeśli nie masz pewności, kiedy Budynek 21 powróci do Warzone 2, zapewniamy Ci ochronę.

Budynek 21 jest jednak trudny, więc aby przetrwać, będziesz potrzebować najnowszej meta broni Warzone 2. Przejrzyj też najlepsze pistolety Warzone 2, aby mieć pewność, że Twój arsenał nie ma sobie równych. Zwłaszcza jeśli próbujesz znaleźć wszystkie kluczowe lokalizacje DMZ Warzone 2.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63c4ef08c7624c03884e0bc7b99fcd5a&url=https%3A%2F%2Fwww.theloadout.com%2Fcall-of-duty-warzone-2%2Ftactical-map-al-mazrah&c=2608344409913755142&mkt=fr-fr