Mapa Rebirth Island powraca – Raven potwierdza daty powrotu 4. sezonu Warzone


Mapa Rebirth Island robi sobie krótką przerwę podczas 4 sezonu Call of Duty Warzone, a Raven Software potwierdza swoją pierwszą oficjalną playlistę.

Zgodnie z oficjalnym harmonogramem, Rebirth Island nie będzie grywalne podczas premiery nowej mapy Fortune’s Keep.

Ale dobrą wiadomością dla fanów jest to, że nie zniknie to na długo, chociaż będą obowiązywały pewne ograniczenia.

Call of Duty: Vanguard & Warzone | Filmik czwartego sezonu „Mercenaries of Fortune”

BridTV

10487

Call of Duty: Vanguard & Warzone | Filmik czwartego sezonu „Mercenaries of Fortune”

https://i.ytimg.com/vi/PoiKmAMGZ1c/hqdefault.jpg

1033836

1033836

środek

13872

Kiedy powróci wyspa Rebirth?

Raven potwierdził, że usunie oryginalną mapę Rebirth Island 22 czerwca, około godziny 17:00 czasu BST. Po tym czasie tryb odrodzenia będzie zawierał wyłącznie Fortune’s Keep jako część swojej listy odtwarzania. Przez cały tydzień pozostaną tylko dwie opcje map – Fortune’s Keep i Caldera.

Dzięki temu gracze mogą przyzwyczaić się do nowej mapy, a także cieszyć się najnowszą zawartością wydaną w ramach 4 sezonu Call of Duty Warzone. Jednak chociaż zawsze ekscytujące jest wypróbowanie czegoś nowego, wielu fanów nie chciało Rebirth Island spotkać taki sam los jak Verdansk, który nie ma powrotu w 2022 roku.

Dobrą wiadomością jest to, że Raven potwierdził teraz, że mapa Rebirth Island powróci w czwartek, 30 czerwca 2022 r. Byłby to pełny tydzień po usunięciu mapy i byłby to idealny czas, aby ją przywrócić. Jednak chociaż oryginalna wyspa Rebirth powróci do gry, nie będzie zawierała wszystkich dostępnych obecnie wariantów.

30 czerwca powróci Rebirth Island Quads i nic więcej, co oznacza, że ​​solówki, duety i tria nie będą opcjami. Pełna lista trybów Rebirth Island powróci dopiero w tygodniu od 21 lipca, chociaż Raven ostrzegł, że będzie się ona zmieniać każdego dnia z Fortune’s Keep o 18:00 BST każdego dnia.

Dla tych, którzy mogli jeszcze tego nie widzieć, Fortune’s Keep to całkowicie oryginalna mapa Resurgence stworzona przez High Moon Studios, która będzie mniej więcej tego samego rozmiaru co Rebirth Island i zawiera cztery różne punkty zainteresowania.

  • Miasto: Stara forteca znajduje się w centrum miasta, zapraszając Operatorów do intensywnej walki z dzwonnicą, która dowodzi tą częścią mapy.
  • Zatoka przemytników: Przygotuj się na zwiedzanie krętych jaskiń morskich, grot, w których światło słoneczne prześwieca przez masywne dziury w ziemi, małej kolekcji chat rybackich i latarni morskiej.
  • Trzymać: Imiennik wyspy, Twierdza to średniowieczna forteca przekształcona w kwaterę główną i kryjówkę najemników.
  • Winiarnia: Wyluzowany kompleks inspirowany tradycyjnymi trzypasmowymi mapami, winiarnia oferuje mnóstwo okazji do przeszukiwania i intryg.

W innych wiadomościach, informacje o aktualizacji 13.1 aktualizacji Apex Legends dzisiaj (21 czerwca)

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=7A78273897FB4E56934BDA07A5178F85&url=https%3A%2F%2Fwww.hitc.com%2Fen-gb%2F2022%2F06%2F21%2Frebirth-island-map-coming-back-warzone-season-4-return-date%2F&c=8630266496840946355&mkt=fr-fr