Mapa odrodzenia Warzone 2 otrzymuje potencjalną datę premiery
Gry Sledgehammer | Oddział Nieskończoności

Call of Duty: Warzone jest w nowych rękach od kilku miesięcy i jak dotąd wygląda na to, że gracze świetnie się przy niej bawią.

Nowe i ekscytujące doświadczenie Battle Royale od Infinity Ward zaoferowało stosunkowo płynne przejście z Caldery do Al Mazrah i na szczęście nie widzieliśmy jeszcze fanów zbytnio narzekających na nową mapę. Niezła zmiana, co?

Mimo to niektórzy gracze zastanawiają się, kiedy zobaczymy nową zawartość na nowym polu gry. A może już niedługo.

Mapa odrodzenia Warzone 2.0 może zawierać zamek

Mapa odrodzenia Warzone 2 otrzymuje potencjalną datę premiery

Kliknij, aby powiększyć

Trejarcha

Widzieliśmy już przeciek wskazujący, co może znaleźć się na nadchodzącej mapie trybu Resurgence, ale teraz mamy również datę premiery.

Leaker RalphsValve ujawnił w zeszłym miesiącu, że nowa mapa dla Strefa wojny 2.0 ma służyć jako plac zabaw dla trybu gry Resurgence. Prawdopodobnie zawiera klasykę Świat w wojnie mapa, Zamek – który również pojawił się w Awangarda do pewnego stopnia.

Ta wiadomość została ujawniona przez zdjęcia promocyjne drugiego sezonu Strefa wojny 2.0 które zostały niezwłocznie zgłoszone przez Activision zgodnie z ustawą DMCA, co wskazuje, że ujawnienie jest prawdopodobnie uzasadnione.

Chociaż jest to ekscytująca wiadomość i implikacja, że ​​tryb się pojawi Strefa wojny 2.0 w drugim sezonie po prostu nie wiedzieliśmy, kiedy nadejdzie. Ale to mogło się zmienić.

Wycieki wskazują datę premiery sezonu 2 Warzone 2.0

Według zespołu Insider Gaming, następny sezon Strefa wojny 2.0 pojawi się w grze 1 lutego 2023 r., co oznacza, że ​​na szczęście nie będziemy musieli długo czekać, zanim otrzymamy więcej zawartości do gry.

To, czy mapa Resurgence zostanie uruchomiona pierwszego dnia nowej aktualizacji zawartości, dopiero się okaże, ale jeśli wierzyć tym przeciekom, powinna pojawić się w pewnym momencie sezonu.

Tak czy inaczej, to dobra wiadomość dla graczy, którzy mają już dość Al Mazrah – ale na szczęście ich brakuje.Źródło : https://www.ggrecon.com/articles/warzone-2-resurgence-map-gets-potential-release-date/