Łup nieśmiertelniki wroga DMZ Warzone 2


W naszym Łup nieśmiertelniki wroga DMZ Warzone 2 przewodniku, pokażemy ci, jak ograbić i wydobyć 4 nieśmiertelniki w strefie zdemilitaryzowanej Warzone 2 i ukończyć misję Bag 'Em and Tag 'Em. Najpierw wyjaśnimy, jak to zrobić poprawnie. Istnieje jednak podstępna metoda zakończenia tego zadania i właśnie o tym porozmawiamy w drugiej połowie artykułu.

Łup nieśmiertelniki wroga DMZ Warzone 2

Zrabuj i wydobądź 4 nieśmiertelniki wroga DMZ Warzone 2

Aby splądrować i wydobyć 4 wrogie nieśmiertelniki w Warzone 2 DMZ w misji Bag 'Em and Tag 'Em, musisz zabić czterech prawdziwych graczy. Nieśmiertelniki nie wypadają z wrogów AI, tylko z prawdziwych ludzi. Najlepszym sposobem na to jest więc przejście do zielonego telefonu, który oferuje kontrakt Hunt Squad. Spowoduje to zaznaczenie wrogiej drużyny na mapie. To powinno uprościć sprawę. Jednak gdy znajdziesz się w zielonym kółku, ich ikony znikną, więc od tego momentu zachowaj szczególną ostrożność. Pamiętaj też, że musisz ograbić pokonanych wrogów, aby zdobyć nieśmiertelniki; nie złapiesz ich automatycznie. I to w zasadzie wszystko na ten temat. Niezależnie od tego, jak zdobędziesz nieśmiertelniki, pamiętaj, aby usunąć je, zanim zostaniesz zabity. Inaczej nie będą się liczyć. Uwaga dodatkowa: nie musisz zebrać wszystkich czterech w jednym meczu. Dobrze jest iść jeden po drugim, jeśli chcesz.

jak ograbić i wyodrębnić nieśmiertelniki Warzone 2 dmz bag em tag em
Łup nieśmiertelniki pokonanym graczom

Cóż… to „normalny” sposób na splądrowanie i wydobycie 4 wrogich nieśmiertelników w misji Bag 'Em and Tag 'Em w Warzone 2 DMZ. Jest jednak sposób, żeby to olać. Znaleźliśmy na reddicie, że możesz splądrować dowolne zwłoki, nawet pokonanego przyjaciela z drużyny i odebrać od nich nieśmiertelniki. Tak więc, jeśli masz przyjaciół, z którymi zwykle grasz, możesz poprosić ich o poświęcenie się, aby pomóc ci ukończyć zadanie w mgnieniu oka. Jakkolwiek tego próbowaliśmy, nasz przyjaciel został zabity przez wroga, ale kiedy splądrowaliśmy jego nieśmiertelnik, nie pojawił się on w naszym ekwipunku. Jeśli więc masz jakieś sugestie, jak wykonać to zadanie ze znajomymi, zostaw komentarz poniżej.Źródło : https://www.gosunoob.com/cod-warzone-2/loot-enemy-dog-tags-dmz/