Liczba graczy w Warzone 2 Steam wystraszyła niektórych graczy, ponieważ wiara w grę słabnie


Łączna liczba graczy Steam w Modern Warfare 2 i Warzone 2.0 spadła do 87 000 24-godzinnego szczytu, pozostawiając część bazy graczy zaniepokojoną przyszłością gry, gdy sezon 2 szybko się zbliża.

Te informacje pochodzą z Wykresów Steam, które w żadnym wypadku nie są konkretnym słowem na temat całkowitej bazy graczy w grze, ale zapewniają pewien wgląd w to, jak radzi sobie gra. Gra spotkała się z dużą krytyką zarówno w Warzone, jak iw trybach dla wielu graczy, pozostawiając wielu rozczarowanych grą.

Czy nowa mapa Ashika Island może uratować grę? Obejrzyj zwiastun, aby wiedzieć, co nadchodzi.

Rzucając okiem na Warzone Reddit, ludzie dzielą się swoimi przemyśleniami na temat obecnego stanu gry i tego, czy te liczby wskazują na szorstką łatkę do gry. „Tak się dzieje, gdy tworzysz zepsutą grę i jej nie naprawiasz” — pisze Freddiewop, podczas gdy inni wskazują na brak zawartości lub łatek równoważących problemy gry.

Nie wszystko jest jednak jednostronne. Niektórzy słusznie zauważyli, że Steam to tylko jedna część całej bazy graczy w grze. Nadal są tacy, którzy uruchamiają program uruchamiający Battle.net, aby zyskać trochę czasu w Warzone, i nie zapominajmy o ogromnych społecznościach na PlayStation i Xbox.

Ponadto, chociaż około 80 000 graczy to spory spadek w porównaniu z 400 000, które gra miała na starcie, warto zauważyć, że jest to końcówka długiego pierwszego sezonu. Nie tylko to, ale sezon jest w dużej mierze nielubiany przez przyzwoitą część bazy graczy. To oczywiście zła wiadomość, ale nie całkiem nieoczekiwana.

Nawet niektórzy najpopularniejsi gracze rozważali zagłębienie się w inne gry FPS. TimtheTatMan, jeden z największych influencerów i streamerów gier FPS, niedawno postanowił wypróbować Call of Duty Mobile po porównaniu zawartości tam zawartej z Warzone 2.

Czy sezon 2 dla Warzone 2 i Modern Warfare 2 uratuje grę? Cóż, niektóre z nowych dodatków, które pojawiły się w Warzone, dobrze przypadły do ​​gustu pasjonatom, którzy nie byli zadowoleni z dużych zmian w nowej grze. Jeśli chodzi o tryb wieloosobowy w Modern Warfare 2… w drodze są nowe mapy i broń. Nie jest to duża kwota, aby przyciągnąć ludzi, ale z poprawką balansu być może wystarczy na razie do zachowania dużej części treści społeczności.

Co myślisz o obecnym stanie Warzone i Modern Warfare? Czy myślisz, że sezon 2 może dać mu drugą szansę na życie? Daj nam znać poniżej!

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63e511c7869a46ba91799b127e6faada&url=https%3A%2F%2Fwww.vg247.com%2Fwarzone-2-steam-player-count-has-spooked-some-as-faith-in-the-game-falters&c=16447086574273344845&mkt=fr-fr