Łatka Nerf dla JAK Wardens w Modern Warfare 3 i Warzone już dziś

Dziś dostępna jest nowa aktualizacja dla Modern Warfare 3 i Warzone. Ta druga aktualizacja w krótkim czasie dotyczy jednej z najnowszych części gry dostępnych na rynku wtórnym, która przekształca karabin snajperski Lockwood Mk2 w dwulufową strzelbę, przypominającą karabiny Model 1887 Akimbo z Modern Warfare 2 z 2009 roku. Jednak broń ta była najwyraźniej zbyt potężna, jak zeznali ci, którzy grali online w ostatnich tygodniach. Dlatego Sledgehammer Games i Raven Software zdecydowały się osłabić je w trybach wieloosobowych MW3 i Warzone.

Zmiany w JAK Wardens w MW3 i Warzone

W zestawie konwersyjnym JAK Wardens zaobserwowano wzrost rozrzutu przy strzelaniu bez celu zarówno przy wartościach minimalnych, jak i maksymalnych, ale dwa określone załączniki amunicji również zostały osłabione w odpowiedzi na powszechność karabinów dwulufowych.

Naboje ślimakowe kalibru .410 i kula kalibru .410 zostały poważnie osłabione. Pociski ślimakowe mają teraz zwiększony rozrzut podczas strzelania bez celowania, a także kilka dostosowań zasięgu obrażeń i mnożników obrażeń. Celem pocisków ślimakowych kalibru .410 jest zwiększenie spójności zadawanych obrażeń w walce w zwarciu, przy jednoczesnym ograniczeniu prawdopodobieństwa zabójstw z ekstremalnych odległości poprzez zmniejszenie zasięgu obrażeń i zwiększenie rozrzutu podczas strzelania bez celu, podaje Activision w notatkach do aktualizacji.

Dodatkowo, ta aktualizacja wprowadza poprawkę dotyczącą broni i wzmocnień na liście gier Arcade, które pojawiają się przypadkowo w innych trybach gry, a prestiżowe kamuflaże broni można teraz uzyskać na broniach w MW2. Trzeci sezon MW3 potrwa jeszcze kilka tygodni, a sezon czwarty prawdopodobnie zadebiutuje w środę, 29 maja.

Źródło: www.bing.com