Krampus Warzone jest osłabiony po skargach graczy


Raven Software zapowiedziało, że to się zmieni Call of Duty: Warzone kontrowersyjne wydarzenie Krampus w grze po otrzymaniu opinii.

  • CZYTAJ WIĘCEJ: Co do diabła wydarzyło się w Activision i dlaczego powinno Cię to obchodzić?

W tweecie od Raven Software deweloper ogłosił, że świąteczny potwór otrzyma znaczne osłabienie i będzie pojawiał się rzadziej w świetle skarg graczy.

Krampus ma teraz znacznie mniej zdrowia i nie będzie się już pojawiać po czwartym kręgu podczas meczu Strefa wojny.

Warzone nowy sezon i nowa mapa; Caldera nie działa tak płynnie, jak chcieliby deweloperzy. Atak wręcz nie działa prawidłowo, gdy rozpoczyna się sezon 1.

Jak donosi Dexerto, ataki wręcz nie zadają żadnych obrażeń. Film od użytkownika chrisssf (który można zobaczyć poniżej) na subreddicie CODWarzone pokazuje, że uderzenia wręcz nie zadają żadnych obrażeń pomimo lądowania na przeciwniku.

Myślałem, że osłabili walkę wręcz, ale nie tak źle! z CODWarzone

Warzone organizuje obecnie wydarzenie „Festive Fervor”. Deweloperzy twierdzą, że sezon świąteczny będzie zawierał „ograniczone czasowo tryby, wydarzenia, nagrody i funkcje aż do Nowego Roku, a także mnóstwo zniżek na klasyczny pakiet i nowe oferty o tematyce świątecznej”.

Gracze otrzymają również zadanie wyeliminowania Elf Team Six, drobnych wojowników „ukrytych wokół Straż Przednia Mapy dla wielu graczy”, którzy „są gotowi upiec operatorów jak kasztany na otwartym ogniu”. Zabranie członka Elf Team Six, zanim znikną, „zdobędzie wynik meczu i postęp w serii zabójstw, mały prezent, który może pomóc twoim wrogom coś znacznie gorszego niż węgiel w ich pończochach”.

W innym miejscu, były dyrektor ds. marketingu produktów w EA w latach 2000-2003, Kim Salzer powiedział w wywiadzie, że planuje wydać Harry Potter tematyczne MMO, ale porzucił projekt, wierząc, że franczyza będzie trwać tylko „rok lub dwa”.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=9E464017D0FA472C90324325EDF9EC95&url=https%3A%2F%2Fwww.nme.com%2Fen_asia%2Fnews%2Fgaming-news%2Fwarzones-krampus-is-being-nerfed-following-player-complaints-3125242&c=18335448100095369989&mkt=fr-fr