Kontrowersje wokół Petardy w Call of Duty

Skrytykowano współpracę Call of Duty: Warzone i The Boys

Współpraca Call of Duty: Warzone i Modern Warfare 3 z hitową serią Prime Video The Boys spotkała się z ostrą krytyką po szokujących doniesieniach na temat nowego superbohatera serialu, Petardy.

Reakcja Past Troubling of Firecracker w Call of Duty

Pakiet Firecracker Operator Bundle pozwala graczom wcielić się w kontrowersyjną postać Supe, ale niepokojąca historia tej postaci ujawniona w najnowszym odcinku The Boys wywołała pytania o jego znaczenie w lukratywnym biznesie Activision należącym do franczyzy.

Obawy dotyczące czasu skrzyżowania

Moment współpracy wzbudził również pytania o to, czy Activision wiedziało o historii Firecrackera, czy też odkrycie ich zaskoczyło. Dostępność Operatora w grze od stycznia 2024 roku, pięć miesięcy przed ujawnieniem przeszłości postaci w serialu, tylko podsyciła kontrowersje.

Kontrowersje i pytania wokół postaci skrzyżowanych

To nie pierwszy raz, kiedy „super utalentowani” bohaterowie The Boys budzą kontrowersje w swoich współpracach. Poprzedni operator z Homelanderem był już krytykowany za stawianie graczy w sytuacji coraz bardziej brutalnego, psychotycznego, dwuznacznego i faszystowskiego złoczyńcy.

Jednak niektórym fanom działania tej postaci wydają się jeszcze poważniejsze, biorąc pod uwagę bazę młodych graczy. Nasuwa się pytanie, czy twórcy zdawali sobie sprawę z kierunku, w jakim podąży jego postać, zatwierdzając crossover.

Wniosek

W miarę narastania kontrowersji okaże się, jak Activision poradzi sobie z rosnącymi obawami związanymi z tym nieprzemyślanym wydarzeniem typu crossover. Co sądzisz o kontrowersjach wokół zestawu operatorów? Czy w świetle tych rewelacji ta seria powinna być bardziej selektywna, jeśli chodzi o skrzyżowanie postaci? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach poniżej!

Źródło: fandomwire.com