Kompletny przewodnik po sojuszach w Warzone 2: wszystko, co musisz wiedzieć

Narażenie Sojuszu: Przewodnik po misjach DMZ dla frakcji Kompanii Cieni w Warzone 2

Poziom, cele i nagrody

Ujawnienie Sojuszu to ostatnia misja czwartego poziomu misji Frakcji Kompanii Cieni. Zapewnia graczom ogromną ilość punktów doświadczenia, ale jest podzielony na trzy różne cele, które mogą okazać się trudne w zależności od lobby, w którym się znajdujesz. Przyjrzymy się bliżej celom.

Na razie zalecamy standardową procedurę DMZ, w ramach której przygotujesz wygodny sprzęt, za pomocą którego będziesz mógł wyeliminować zarówno operatorów, jak i AI. M13B znajduje się obecnie na szczycie Warzone 2 z współczynnikiem wyboru wynoszącym 25%, dlatego zalecamy jego użycie. Oprócz sprzętu, świetnym pomysłem jest także gra ze znajomymi, jeśli uda Ci się znaleźć jakiegoś do wspólnej zabawy. Przejdźmy jednak do sedna sprawy.

Ta misja jest siódmą z misji czwartego poziomu. Zobaczmy, jakie cele musisz osiągnąć i jakie nagrody otrzymasz za ich realizację.

Nagrody: Emblemat Spadających Żetonów, +30 000 XP

Jak ukończyć misję

Po pierwsze, aby uzyskać dostęp do Budynku 21, potrzebne będą dwie rzeczy. Pierwsza to konieczność czekania na weekendy, kiedy dostęp jest otwarty, a druga to karta dostępu, która pozwoli ci wejść do środka. Możesz ją znaleźć na wyspie Ashika, Vondel lub Al Mazrah, przeszukując skrzynie o wysokiej wartości lub duże zrzuty zaopatrzenia. Znalezienie takiego jest dość łatwe, więc zachowaj ostrożność podczas gry. Gdy już to wszystko będziesz mieć i nadejdzie weekend, wykonaj następujące kroki.

Pierwszy cel

Wyląduj w Budynku 21. Lokalizacje początkowe są różne, jednak proponujemy udać się do narożników, gdzie znajdują się schody.
Prostokątny budynek ma cztery narożniki oznaczone odpowiednio A, B, C i D. Możesz wybrać dowolną trasę, jeśli chcesz, ale zalecamy wybranie trasy C, ponieważ jest ona najkrótsza.
Naszym celem jest przedostanie się na trzecie piętro, które otwiera się dopiero, gdy do końca misji pozostało 11 minut, więc podczas infiltracji budynku miej oko na zegar.
Po dotarciu na trzecie piętro zobaczysz znak „C3”. Otwórz te drzwi, a tuż przed nimi zobaczysz żółte drzwi, otwórz je, otwórz kolejne żółte drzwi i wejdź. Zaraz po lewej stronie zobaczysz kolejną parę żółtych drzwi. Weź ten po prawej, a w środku na stole znajdziesz laptopa. Przeczytaj e-mail i ukończyłeś pierwszą część misji.

Drugi cel

Drugą częścią celu jest oznaczenie członka grupy transportowej w jego własnej bazie operacyjnej. Aby to zrobić, musisz udać się do Vondel.

Po rozmieszczeniu w Vondel zbierz swój oddział i udaj się do najbardziej wysuniętej na południe części mapy, do interesującego miejsca terminalu wycieczkowego.
W dolnej części mapy, niedaleko wschodniego krańca, znajdują się grupy AI ubrane w zwykłe ubrania. Oznacz je, a druga część misji zostanie zaliczona. Następnie przejdźmy do ostatniej części, która również znajduje się w punkcie zainteresowania Cruise Terminal.

Trzeci cel

To ostatnia część misji i możesz ją zaliczyć od razu po osiągnięciu drugiego celu, gdyż znajduje się ona w tej samej lokacji.

Po ukończeniu drugiego celu pozostań w pobliżu interesującego miejsca terminalu statków wycieczkowych.
W stronę południowej strony budynku, niedaleko wody, dostrzeżesz opancerzoną łódź patrolową. Oznacz łódź, a misja zakończy się.

To wszystko, co musisz wiedzieć, aby ukończyć misję ujawnienia sojuszu w Warzone 2. Jeśli spodobał Ci się ten przewodnik, być może zainteresują Cię inne nasze artykuły. Kliknij tutaj, aby je sprawdzić i bądź na bieżąco w SportsRush, gdzie znajdziesz więcej przewodników po misjach w strefie zdemilitaryzowanej Warzone 2 i konstrukcji broni.

Źródło: thesportsrush.com