Kompletny przewodnik po Call of Duty Warzone Sezon 3 Reaktywacja: nowe mapy, broń i tryby gry!

Graczy Call of Duty czeka w tym tygodniu nie lada gratka wraz z nadejściem Sezonu 3 Reaktywacja na Modern Warfare i Warzone. Ta śródsezonowa aktualizacja wnosi powiew świeżości do rozgrywki, dodając nową zawartość, taką jak mapy, broń, tryby gry, a także nowe nagrody. Dostępne na PS5, PlayStation 4, Xbox Series Activision wypuści dużą aktualizację w ramach śródsezonowego odświeżenia, więc zaglądajcie na pełną listę notatek o łatkach, aby dowiedzieć się o zmianach w balansie broni, mapach i nie tylko.

Nowe dodatki

Jedną z głównych nowych funkcji jest seria zabójstw Foresight, którą można zdobyć jako rzadki łup. Ten zasób pokazuje graczom lokalizację wszystkich przyszłych kręgów gazowych w grze. Dodatkowo Pakiet Profitów Specjalistycznych pozwala Operatorowi korzystać ze wszystkich dostępnych korzyści. Inne nowe funkcje obejmują powrót Stacji Handlu Bronią na Wyspę Odrodzenia, umożliwiającą graczom wymianę broni na broń o niższej rzadkości, a także kilka dodatkowych bonusów.

Dostępna jest także nowa ulepszenie pola Utility Box, łącząca skrzynki z amunicją i zbroją, aby zapewnić Operatorom dodatkowe kule, zwiększoną ochronę i granaty. Nie zapominamy o nowym karabinie szturmowym BAL-27, który można odblokować poprzez nowy poziom przepustki bojowej Call of Duty, oferujący szybkie przeładowanie i unikalną mechanikę strzelania.

Wreszcie, śródsezonowa aktualizacja Call of Duty Warzone wprowadzi nowy system zmiennej pogody, który powinien zapewnić graczom odświeżone wrażenia z gry.

Źródło: www.bing.com