Kompletny przewodnik: Mission Scatter DMZ w Warzone 2 – Wszystkie niezbędne informacje

Tryb Rozproszenia to misja DMZ poziomu 3 dla frakcji Shadow Company. Jest to misja stosunkowo trudna, gdyż ma kilka celów do osiągnięcia, które zapewnią jej powodzenie.

Przewodnik po misjach rozproszonych w Warzone 2 DMZ: wszystko, co musisz wiedzieć

Tryb DMZ to świetny sposób dla nowych graczy na zapoznanie się z mechaniką gry z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Nie jest tak trudny jak inne tryby gry i jest idealnym substytutem. Dodatkowo nowi gracze mogą również skorzystać z tego trybu, aby odblokować kilka przemycanej broni.

Misja Scatter w strefie zdemilitaryzowanej jest jedną z najbardziej innowacyjnych, ponieważ aby odnieść sukces, będziesz musiał osiągnąć trzy różne cele. W następnej sekcji omówimy cele i nagrody.

Poziom, cele i nagrody

Misja Scatter jest częścią sekcji 3 poziomu misji Shadow Company DMZ. Zobaczmy, jakie są cele misji i jakie nagrody możesz zdobyć.

Nagrody i cele misji rozproszonych

Nagrody: Cieni (emblemat), +20 000 XP

Cele :

 • Pokonaj dowódcę Helo i zdobądź plany kryjówki Konni.
 • Znajdź kryjówkę i wrzuć do środka atrapę granatu, aby wyeliminować wrogich żołnierzy.
 • Eksfiltruj informacje.

Jak ukończyć misję

Pierwsza część misji polega na wyeliminowaniu Komendanta Helo. Aby to zrobić, musisz udać się do Al Mazrah. Gdy pojawisz się w Al Mazrah, wykonaj kroki, które wymieniliśmy poniżej.

 1. Kiedy się odrodzisz, pamiętaj o zabraniu LKM-u i dużej ilości amunicji, ponieważ będziesz jej potrzebować do zniszczenia helikoptera.
 2. Następnie będziesz musiał ukończyć Bezpieczne kontrakty wywiadowcze, aby uzyskać lokalizację dowódcy Helo, która zostanie oznaczona na mapie.
 3. Zacznij strzelać do helikoptera i spróbuj zestrzelić go z nieba. Kiedy już to zrobisz, udaj się na miejsce katastrofy i zrabuj dostawę zaopatrzenia. W środku znajdziesz plany kryjówki Konni.

Następnie musisz bezpiecznie uciec, aby zakończyć pierwszą część misji. Druga część misji będzie miała miejsce na wyspie Ashika, gdzie przedostaniemy się do kryjówki Konni.

Infiltracja domu:

 1. Najpierw będziesz musiał wylądować na wyspie Ashika. Gdy już to zrobisz, wykonaj kroki, które wymieniliśmy poniżej.
 2. Zanim pojawisz się na wyspie Ashika, pamiętaj o zabraniu ze sobą atrap granatów. Teraz trzeba kierować się w stronę centrum miasta, obok niego znajduje się centrum turystyczne.
 3. Poszukaj luki; dowolne drzwi lub okno, za pomocą których możesz wrzucić fałszywy granat do środka.
 4. Gdy już go znajdziesz, wrzuć do środka granaty i poczekaj, aż wyjdą strażnicy.
 5. Strażnicy wyjdą przez zamknięte drzwi. Wyeliminuj ich wszystkich, aby zebrać informacje o ich ciałach. Znajdź informacje i bezpiecznie ucieknij z mapy, aby ukończyć misję. Informacje będą znajdować się w niebieskim folderze zatytułowanym „Pozycja zadania w zakresie transportu kartelu”. Naturalnie, jeśli wszystkie kroki przebiegły pomyślnie, powinieneś otrzymać powiadomienie o ukończeniu misji.

To wszystko, co musisz wiedzieć o misji Scatter w DMZ w Warzone 2. Jeśli spodobał Ci się ten przewodnik po DMZ Warzone 2, być może spodobają Ci się nasze inne przewodniki. Kliknij tutaj, aby je sprawdzić i zaglądaj do The SportsRush, aby uzyskać więcej zawartości Warzone 2.

Źródło: thesportsrush.com