Kompletny podział Call of Duty Warzone ZRG 20mm


Snajperzy Call of Duty: Warzone to potężne narzędzie, a ZRG 20mm jest jedną z najsilniejszych opcji snajperskich w grze pod względem siły ognia.

Czytasz: Kompletny podział Call of Duty Warzone ZRG 20mm

Snajperstwo to kluczowa umiejętność w środowisku Battle Royale Call of Duty: Warzone. Podczas gdy wielu fanów decyduje się na używanie karabinów wyborowych w przeciwieństwie do prawdziwych snajperów, wybór z kategorii broni snajperskiej jest korzystny. Zwykle snajperzy Call of Duty: Warzone są silniejsi niż karabiny wyborowe, co czyni je idealnymi do wszechstronnych potyczek.

Podczas gdy wśród wielu fanów trwa debata, który ze snajperów jest najsilniejszy, ZRG 20mm wygrywa samą siłą ognia. Zaprojektowany jako broń przeciw pojazdom, ZRG 20mm mieści trzy pociski potężnej amunicji, która może powalić większość graczy jednym strzałem. To sprawia, że ​​​​jest silnym pretendentem do mety Call of Duty: Warzone, pod warunkiem, że gracze nauczą się wykorzystać jego mocne strony nad słabościami.

W Call of Duty: Warzone ZRG 20mm to broń dodana do zbrojowni z integracji Call of Duty: Black Ops Cold War. Snajper ma dużą prędkość pocisku i niską szybkostrzelność, która zadaje dodatkowe obrażenia pojazdom w przeciwieństwie do innych karabinów. Próg zabicia jednym strzałem dotyczy głów, ramion i tułowia wroga, dając szeroki wachlarz możliwości zestrzelenia wrogich walczących. Chociaż ma dużą siłę, ma duży odrzut, a gracze będą musieli dostosować się do odległości spadania pocisków podczas strzelania z dystansu.

Osprzęt ZRG 20mm

Kompletny podział Call of Duty Warzone ZRG 20mm

W tym wyposażeniu Call of Duty: Warzone gracze będą chcieli zacząć od lufy, lufy i amunicji. Miejsce na lufę należy zastosować do Moderatora Agencji, znanego również jako Wrapped Suppressor, ponieważ jest to jeden z najsilniejszych dodatków na lufę oferowanych w Call of Duty: Warzone. W przypadku mniej cichej opcji, stabilizator piechoty może również działać, ale fani stracą obrażenia i wyciszony charakter wymiany.

Mocowanie lufy zwiększy zasięg i prędkość pocisku karabinu. Większość zestawów snajperskich Call of Duty: Warzone ma tendencję do używania najdłuższej lufy, a ZRG 20mm powinien pójść w ich ślady. 43,9″ lufa Combat Recon zwiększy prędkość pocisku i zmniejszy kołysanie na biegu jałowym. Niektórzy fani preferują 42,7” SIGMA Special ze względu na wzrost obrażeń, ale zmniejszy ona i tak już powolną szybkostrzelność broni o dodatkowe 19%.

Wyczerpywanie się amunicji w walce zmusza fanów do przejścia przez dość powolną animację przeładowania. Aby tego uniknąć, gracze powinni używać osprzętu STANAG 7 RND lub Salvo 6 RND Fast Mag. Oba zwiększają pojemność amunicji broni, która domyślnie wynosi trzy, ale Salwa dodaje dodatkowe obrażenia i potencjał szybkiego przeładowania magazynka. Ważnym czynnikiem jest posiadanie dodatkowej amunicji; następnie pozostawia się to na ogół do indywidualnych preferencji.

Fani powinni unikać nakładania lasera na ten karabin i zamiast tego zwracać się w stronę podlufy i nasadek kolby, aby uzyskać dalsze opcje. Jeśli fani chcą zmniejszyć odrzut broni, mogą użyć dwójnogu lub zainwestować w uchwyt patrolowy. Tymczasem opcja standardowa zwiększy mobilność broni, a większość fanów preferuje CQB Pad i Raider Stock jako swoje dodatki. Podobnie jak w przypadku wielu broni, Call of Duty: Warzone Optics jest pozostawione osobistym preferencjom, jeśli chodzi o konfiguracje wyposażenia snajperskiego.

Kompilacje ZRG 20mm

Kompletny podział Call of Duty Warzone ZRG 20mm

Jeśli chodzi o budowanie wyposażenia dla ZRG 20mm, fani powinni najpierw przyjrzeć się doborowi profitów. Ogólnie rzecz biorąc, profity Call of Duty: Warzone powinny uzupełniać taktykę gracza w grze. Biorąc pod uwagę, że ZRG 20mm jest bronią zaprojektowaną do strategii biwakowania na daleki dystans, pierwszym wyborem fanów powinno być zimnokrwiste, aby uniknąć celowników termicznych.

Powinno to być następnie połączone z Duchem, aby uzyskać dodatkowe ukrycie lub wysoki alarm, aby uzyskać bardziej agresywny styl gry, aby uniknąć zaskoczenia. Ostatnim atutem powinien być Amped lub Tracker, w zależności od broni dodatkowej. Amped jest dobry do szybkiej wymiany broni, ale Tracker pozwoli na bardziej agresywne ataki, pod warunkiem, że gracz ma dodatkową opcję walki w zwarciu.

Fani powinni wyposażyć C4 lub Claymore w ich zabójcze miejsce, a opcją taktyczną powinien być czujnik bicia serca lub pakiet stymulacyjny. Pozwala to na opcje przeciwpojazdowe w końcowych strefach i więcej informacji podczas poszukiwania nowych miejsc obozowania w Call of Duty: Warzone.

Domyślnie najlepszym drugorzędnym do wyboru jest pistolet 1911 dla tego wyposażenia. Jednak fani będą chcieli zastąpić to pistoletem maszynowym lub karabinem szturmowym w połowie meczu, aby uzyskać bardziej agresywną opcję na średnim i krótkim dystansie. Po przejściu do ostatniej strefy rozsądnym rozwiązaniem może być pozostanie w zewnętrznych zakresach okręgu, ponieważ ZRG 20mm jest przeznaczony do bitew dalekiego zasięgu.

Załadunki ZRG 20mm

Kompletny podział Call of Duty Warzone ZRG 20mm

  • Pysk – Moderator Agencji
  • Beczka – 43,9″ Zwiad bojowy
  • Amunicja – Salvo 6 RND Fast Mag
  • Podlufka – Dwójnóg
  • Magazyn – Raider Stock

To wyposażenie Call of Duty: Warzone jest przeznaczone do walki na duże odległości i przedkłada celność nad mobilność. Moderator Agencji oferuje tłumienie ostrzału; tymczasem lufa o przekątnej 43,9 cala Combat Recon zwiększy prędkość pocisku i progi obrażeń broni. Salvo 6 RND Fast Mag oferuje możliwość szybkiego przeładowania wraz z niewielkim wzrostem obrażeń. W połączeniu z podwieszoną lufą dwójnogu fani zauważą zwiększoną kontrolę odrzutu, podczas gdy kolba bandytów sprawi, że celowanie ADS będzie bardziej opłacalne w sytuacjach szybkiego ostrzału.

Ten zestaw najlepiej pasuje do opcji taktycznej C4 lethal i pakietu Stim Pack. Snajperzy Call of Duty: Warzone powinni trzymać się z daleka i starać się pozostać w ukryciu, aby uzyskać najwyższą przewagę nad wrogami. Umiejętności takie jak Zimnokrwisty, Duch i Amped sprawią, że fani będą ukryci, ale nadal szybko zmienią broń na broń dodatkową. Wyposaż się w pistolet 1911 i przez cały mecz szukaj pistoletu maszynowego, strzelby lub karabinu szturmowego.

Z tym wyposażeniem gracze będą chcieli pozostać na wysokim terenie i poruszać się za kółkiem. Podczas celowania przez lunetę istnieje dodatkowe zagrożenie dla tylnej flanki, więc pamiętaj o odpowiednim zaplanowaniu, wybierając okoń snajperski w całym Verdansk. Fani będą musieli zrekompensować spadek pocisku z tego karabinu, ale po dostosowaniu mogą polegać na tym, że będzie to konsekwentnie zabójcza opcja na polu bitwy. Call of Duty: Warzone to ewoluujące pole bitwy, ale gracze, którzy ostrożnie poruszają się po mapie, będą mieli większą szansę na zwycięstwo.

Call of Duty: Warzone jest dostępne na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Źródło linku: https://gamerant.com/complete-call-duty-warzone-zrg-20mm-breakdown/Źródło : https://wechoiceblogger.com/complete-call-of-duty-warzone-zrg-20mm-breakdown/