Klip z Warzone 2 pokazuje odradzanie się gracza podczas walki w Gułagu


Dziwny klip z Call of Duty: Warzone 2 przedstawia możliwą usterkę Gułagu, gdy jeden gracz odradza się w Al Mazrah przed powrotem do bitwy 2 na 2.


A Call of Duty: Warzone 2 gracz nagrał dziwny moment w Gułagu, w którym na krótko odradzają się z powrotem na mapie Al Mazrah. Każdy duży Strefa wojny premiera zaoferowała własną odmianę Gułagu, z oryginałem w więziennej łazience, a najnowszą na dziedzińcu, ale wygląda na to, że gracze mogą przypadkowo wywołać odrodzenie w Call of Duty: Warzone 2.


Użytkownik Reddita udostępnił wideo przedstawiające jego dziwną usterkę podczas odradzania się przed zakończeniem meczu Gułagu, który od tego czasu stał się wirusowy przez różne Call of Duty: Warzone 2 kanały. Biorąc pod uwagę, że Activision wciąż się ulepsza Call of Duty: Warzone 2 podczas wydawania różnych poprawek do każdego trybu gry, wspomniane odradzanie się może stać się przeszłością w przyszłej aktualizacji.

GRACZOWY WIDEO DNIA

POWIĄZANE: Błąd Gułagu w Call of Duty: Warzone 2 pozwala graczom na egzekucję członków drużyny

Użytkownik Reddit, Dowy, stworzył film przedstawiający ich Call of Duty: Warzone 2 Bitwa Gułagu, która rozpoczęła się normalnie, ale została przerwana przez wczesne odrodzenie, które przerwało rozgrywkę. Klip Dowy zaczyna się od widoku mapy Gułagu z lotu ptaka, po czym pokazuje dwóch sprzymierzonych bojowników i odliczanie od pięciu do oddania kontroli żołnierzom na małym polu bitwy. Dzwonek dzwoni, aby rozpocząć walkę, a Call of Duty: Warzone 2 gracz biegnie sprintem na lewą stronę mapy i wspina się na pół ściany, aby rzucić granat odłamkowy i lepiej widzieć wroga, wycofując się za kilka palet po kilkukrotnym trafieniu.

Wielokrotne chodzenie w tę iz powrotem w kierunku betonowej kolumny obok palet w Gułagu Call of Duty: Warzone 2 gracz zaczyna doświadczać problemów z ramką, pozornie spowodowanych opóźnieniem, zanim jego postać zostaje nagle przeniesiona na mapę Al Mazrah, gdy spada z nieba. Zanim będzie mógł wyciągnąć spadochron i bezpiecznie wylądować na znacznie większej mapie Battle Royale, żołnierz szybko wraca do Gułagu tylko po to, by zostać zabitym jako Call of Duty: Warzone 2 Na dziedzińcu pojawia się więzienny NPC. Ponieważ Dowy był jedynym pozostałym żołnierzem w swojej drużynie Gułagu po tej porażce, wróg był w stanie skorzystać z błędnego momentu, aby zarobić odpowiednie odrodzenie.

Chociaż Dowy przypisuje utratę Gułagu opóźnieniu, którego doświadczyli tuż przed ich przedwczesnym terminem Call of Duty: Warzone 2 respawn, usterka mogła być spowodowana wieloma czynnikami. Biorąc pod uwagę, że wideo było ograniczone do perspektywy Dowy, jednego ze zwycięzców Strefa wojny 2Gułag 2 na 2 mógł wygrać po nieświadomym szczęściu wynikającym z nieszczęścia przeciwnika.

Call of Duty: Warzone 2 jest już dostępna na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Jak Warzone 2 może ulepszyć swój GułagŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63b0aa0f6e48429d9ecd3e7e3b3a619f&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fcall-of-duty-warzone-2-gulag-respawn-glitch%2F&c=11786665215770254747&mkt=fr-fr