Klip z Warzone 2 pokazuje losową eksplozję helikoptera


Wentylator Call of Duty: Warzone 2 wywołuje rzekomą usterkę w helikopterze, który powoduje przypadkową eksplozję na niebie Al Mazrah.


A Call of Duty: Warzone 2 gracz nagrał dziwny moment, w którym helikopter, którym lecą nad Al Mazrah, przypadkowo eksploduje z powodu rzekomej usterki. Call of Duty: Warzone 2 gracze dostrzegali usterki w Battle Royale od czasu jej premiery w listopadzie, co było częstym tematem również w oryginalnej odsłonie, ale ta usterka helikoptera może być jedną z najbardziej śmiercionośnych.


Użytkownik Reddit opublikował ostatnio a Call of Duty: Warzone 2 wideo, w którym gracz leci po mapie Battle Royale Al Mazrah w helikopterze, jednym z wielu pojazdów dostępnych w grze. w przeciwieństwie do większości Call of Duty: Modern Warfare 2 playlisty dla wielu graczy, Strefa wojny 2 fani mają dostęp do pojazdów, takich jak ciężarówka, lekki śmigłowiec i ATV, ale gracze zauważyli wiele usterek związanych ze środkami transportu. Ze względu na niewiarygodny rozmiar Call of Duty: Warzone 2mapie, wielu graczy ucieka się do korzystania z pojazdów, nawet jeśli powodują one usterki, co skutkuje zabawnymi momentami, takimi jak ta eksplozja helikoptera.

GRACZOWY WIDEO DNIA

POWIĄZANE: Doświadczony gracz Call of Duty łączy niesamowite wyposażenie SMG dla Warzone 2

Użytkownik Reddit, Latenitelover, otrzymał 1200 pozytywnych głosów na ich temat Strefa wojny 2 klip, w którym jeden z Call of Duty helikoptery jest dotknięty usterką, która powoduje, że nagle wybucha. Film Latenitelover zaczyna się od tego, że gracz już wystartował w Strefa wojny 2 helikopterem i wydaje się, że lądują w Sawah Village, czego nie udaje im się zrobić z powodu napotkanych problemów. Tak jak wróg i jego spadochron pozornie pojawiają się na krótko, gdy lądują w wiosce Sawah przed Latenitelover, helikopter, którym gracz szybuje w przestrzeni powietrznej Al Mazrah, nagle eksploduje.

Według finału Call of Duty ekran, który Latenitelover otrzymał po zabiciu przez helikopter, ale przed wysłaniem Strefa wojny 2Gułagu, gracz został faktycznie pokonany przez wroga. Sokoli Call of Duty fani zauważyli gracza, który pozornie pokonał Latenitelovera, który wystrzelił RPG ze szczytu jednego z budynków, ale prędkość, z jaką helikopter eksplodował po oddaniu strzału, może być niezrównoważona. Opierając się na materiale opublikowanym przez Latenitelover, helikopter wydaje się eksplodować natychmiast po wystrzeleniu RPG, gdzie normalnie zajęłoby to kilka chwil, co mogłoby dać Strefa wojny 2 czas gracza na odpowiedź.

Ponieważ Latenitelover’s Call of Duty klip kończy się, zanim gracz odrodzi się w Gułagu, obecnie nie jest jasne, czy gracz został wyrzucony z bitwy królewskiej z powodu usterki helikoptera. Biorąc pod uwagę, że gracz może zarobić na powrót do Call of Duty: Warzone 2„Al Mazrah” po wygraniu meczu w Gułagu, Latenitelover mógł napotkać przeszkodę tylko wtedy, gdy problem został uwypuklony w ich filmie.

Call of Duty: Warzone 2 jest już dostępna na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Call of Duty: Warzone 2.0 musi ostrożnie podejść do swojego obszaru wodnegoŹródło : https://gamerant.com/call-of-duty-warzone-2-helicopter-explodes-glitch/