Klip z Warzone 2 pokazuje gracza ukaranego za chwalenie się


Fan Call of Duty: Warzone 2 udostępnia zabawny klip, który powinien posłużyć jako przestroga dla graczy skuszonych napawaniem się sieciową strzelanką.


nowy Call of Duty: Warzone 2 klip pokazuje, że słaba postawa sportowa czasami wywołuje natychmiastową karmę w sieciowej strzelance, a jeden gracz otrzymuje szybką karę po tym, jak chełpił się tym, co uważał za czyste zabójstwo. Darmowa strzelanka Infinity Ward i Raven Software szybko stała się popularna wśród wielu fanów Battle Royale, kiedy została uruchomiona pod koniec 2022 roku, ale ostatnie dane pokazują, że Strefa wojny 2liczba graczy znacznie spadła w miesiącach od premiery gry.

GRACZOWY WIDEO DNIA

Kontynuacja do Call of Duty pierwsza wyprawa franczyzy do gatunku battle royale, Call of Duty: Warzone 2 wprowadził do serii nadmorską scenerię Al Mazrah i liczne nowe funkcje rozgrywki. Chociaż niektóre nowe dodatki do gry zostały pozytywnie przyjęte przez graczy, takie jak tryb DMZ oparty na przetrwaniu, który wrzuca do miksu boty kontrolowane przez sztuczną inteligencję, inne zmiany w rozgrywce okazały się zdecydowanie mniej popularne wśród fanów franczyzy. Oprócz skarg na przejście do formatu 2 na 2 w walkach w Gułagu i zmniejszonym czasie zabijania w grze, gracze wyrazili również swoje niezadowolenie z powodu licznych błędów w Strefa wojny 2.

POWIĄZANE: Call of Duty wydaje nową aktualizację do Modern Warfare 2 i Warzone 2

W nowym filmie udostępnionym na subreddicie r/CODWarzone jeden gracz pokazał humorystyczny przykład, dlaczego nigdy nie jest dobrym pomysłem napawanie się Call of Duty: Warzone 2. Spadając na spadochronie na pole bitwy, Redditor falconpunchpro ledwo stawia stopy na ziemi, zanim zostaje zestrzelony od tyłu przez innego gracza. Kiedy leżeli na ziemi, wykrwawiając się, psotny strzelec wskakuje na pobliską skałę i zaczyna kucać w górę iw dół, najwyraźniej nie zauważając samoożywienia w dłoni falconpunchpro. Zrywając się na nogi po szybkim samoodrodzeniu, falconpunchpro szybko wyciąga jedną z nich Strefa wojny 2karabiny snajperskie i eliminuje napastnika z bliskiej odległości, po czym niechcący spada z klifu do ich zabawnej przedwczesnej śmierci.

Redditorzy reagujący na klip byli rozbawieni nieoczekiwanym obrotem wydarzeń na wyświetlaczu, a kilka komentarzy śmiało się z zakończenia zwrotów akcji. Komplementowanie falconpunchpro za ich zdolność do wydostania się z trudnej sytuacji Strefa wojny 2, jeden z komentatorów stwierdził, że szybki strzał snajperski był „najszybszą lunetą”, jaką kiedykolwiek widzieli. W kilku innych odpowiedziach zauważono, że wrogi gracz mógł próbować nielegalnie połączyć siły w rzekomej strzelance solo, zamiast próbować się napawać, co skłoniło falconpunchpro do odpowiedzi: „W takim razie dostał to, na co zasłużył”.

Bez względu na to, czy nieudana próba połączenia drużynowego, czy chełpanie się nie powiodło, można śmiało założyć, że gracz po drugiej stronie karabinu falconpunchpro pomyśli dwa razy, zanim ponownie przykucnie w pobliżu zabójstwa. I dla innych Strefa wojny 2 graczom, film jest pomocnym przypomnieniem, aby okazać trochę pokory w grze, aby nie paść ofiarą nieoczekiwanego quickscope.

Call of Duty: Warzone 2 jest już dostępny na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Jak dotąd wszystkie plotki i przecieki dotyczące drugiego sezonu Call of Duty: Warzone 2Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63cd175f804a4835a753abf4b3593769&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fcall-of-duty-warzone-2-clip-gloating-punishment%2F&c=12619653146050501768&mkt=fr-fr