Klip z Warzone 2 podkreśla niepowodzenie nalotu


A Call of Duty: Warzone 2 player opublikował przezabawny film pokazujący ich nieszczęście z precyzyjną serią zabójstw nalotu. Wezwali nalot w jadącym pociągu w A Call of Duty: Warzone 2 meczu, co spowodowało niezamierzone konsekwencje.


Kontynuacja popularnego battle royale Call of Duty: Warzone wszedł w sezon 2, a wraz z nowym sezonem pojawiło się mnóstwo świeżej zawartości. Precyzyjny nalot istnieje już od jakiegoś czasu, a nawet wygrał rundy Strefa wojny gracze. W regularnych Call of Duty multiplayer, gracze mogą uzyskać nalot poprzez serię zabójstw, ale w Strefa wojny 2 jest to przedmiot, który można kupić lub zdobyć, więc gracze czasami mogą go znaleźć, gdy potrzebują go, aby wydostać się z trudnej sytuacji.

POWIĄZANE: Call of Duty: Warzone 2 Klip podkreśla epicką ucieczkę z gazu

Call of Duty: Warzone 2 gracz Tricksalot opublikował jednak film pokazujący, że precyzyjny nalot może zdecydowanie obrócić się przeciwko graczowi. Klip zaczyna się od lądowania Tricksalot na szybko jadącym pociągu, a następnie skakania między wagonami i chwytania łupów ze skrzyń, w tym precyzyjnego nalotu. Następnie wskakują na dach wagonu, strzelają serią do leżącego wroga i przeprowadzają nalot, celując w przód pociągu i wykorzystując go. Następnie wracają do plądrowania skrzyń. Jednak w momencie, gdy Tricksalot chwyta przedmioty ze skrzyni, następuje katastrofa. Ich własny precyzyjny nalot uderza ich i zabija natychmiast. Przynajmniej nie zostali zabici przez Strefa wojny 2 szkolić się.

Przedmioty z serią zabójstw w Call of Duty: Warzone 2 mogą zdecydowanie zmienić sposób gry, ale nadal oczywiście wymagają pewnych umiejętności i przezorności, aby skutecznie je wykorzystać. Gracze nie mogą po prostu znaleźć ich w skrzyni i losowo wystrzelić, jak pokazał Tricksalot w swoim filmie. Nie oznacza to, że Call of Duty: Warzone 2 przedmioty z serią zabójstw są bezużyteczne, ale trzeba uważać na ogień sojuszniczy Strefa wojny 2 oznacza, że ​​ich użycie musi być bardziej rozważne. Jeśli gracze po prostu losowo je wystrzelą, mogą w końcu zabić siebie lub swoich kolegów z drużyny i przegrać mecz, który w inny sposób można wygrać.

Podczas gdy przedmioty z serią zabójstw w Strefa wojny 2 mogą wydawać się albo zbyt potężne, albo narzędzia, które rekompensują brak umiejętności, dodają więcej różnorodności do Battle Royale. Oczywiście niektóre serie zabójstw mogą być niewiarygodnie silne i krążyły pogłoski o serii zabójstw nuklearnych Strefa wojny 2, co zmieniłoby grę. Jeśli jednak nadejdzie, gracze będą musieli przejść przez wiele różnych celów i bronić broni nuklearnej przed oddziałami wroga. Ostatecznie wydaje się, że serie zabójstw, takie jak precyzyjne naloty, skutkują bardziej zabawną rozgrywką i zabawnymi klipami niż cokolwiek negatywnego.

Call of Duty: Warzone 2 jest już dostępny na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Dlaczego fani Rocket League mogą chcieć wypróbować nowy tryb gry Call of Duty: WarzoneŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=639fdaed5bec43e49621e35b0f11a454&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fcall-of-duty-warzone-2-airstrike-fail-funny-video-clip%2F&c=5053885089064063342&mkt=fr-fr