Klip Warzone 2 podkreśla wady celowników laserowych


Celowniki laserowe w grach Call of Duty mogą być bardzo skuteczne w zwiększaniu celności, ale mają też duży minus, którego gracze mogą się nie spodziewać.


Call of Duty: Warzone 2 jest pełen broni, sprzętu i modyfikacji broni, a celowniki laserowe są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych. Wiele Call of Duty: Warzone 2 dodatki mają zarówno zalety, jak i wady, ale gracze nie zawsze są świadomi, czym one są, a celowniki laserowe nie są wyjątkiem.


Jeden z najnowszych Call of Duty wpisy jest Wezwanie do służby: Strefa wojny 2darmową grę typu battle royale, która została wydana wraz z nią Wezwanie do służby: Nowoczesna wojna 2 (2022). Podczas gdy modyfikacje broni w grze są ze sobą zrównoważone, tak że żadna kompilacja nie jest zbyt potężna w porównaniu z resztą, jedna Strefa wojny 2 gracz był świadkiem czegoś, co dało mu przewagę w strzelaninie.

GRACZOWY WIDEO DNIA

POWIĄZANE: Zamek byłby interesującą mapą odrodzenia / DMZ dla Call of Duty: Warzone 2

Konkretnie, Redditor FOXWOMB94 opublikował klip, w którym zauważyli ukrywającego się gracza, zauważając kropkę celownika laserowego na ścianie, śledząc widoczną wiązkę z powrotem do lokalizacji kampera. Jedna szybka strzelanina później i kamper upadł, a Redditor mógł kontynuować mecz.

Najważniejsze pytanie, jakie zadaje ten klip, brzmi: czy widzialna wiązka celownika laserowego jest celową funkcją równoważenia, czy też jest to przypadkowe Strefa wojny 2 błąd pozostawiony niezauważony przez programistów. W końcu wiązki laserowe w świecie rzeczywistym są niewidoczne, z wyjątkiem punktu, w który celują. Więc chociaż widzenie wiązki w grze wideo może być pomocne dla gracza korzystającego z celownika laserowego, nie powinno być tak pomocne dla innych graczy, którzy ich celują.

Z drugiej strony, podczas gdy lasery są niewidoczne, gdy poruszają się w powietrzu, mogą być bardzo łatwe do wykrycia, gdy celują w dym, kurz, parę wodną i inne cząsteczki unoszące się w powietrzu. Strefy walki zwykle wzbijają dużo kurzu i dymu, i to bardzo dużo Call of Duty gracze uważają widoczne wiązki celowników laserowych za całkowicie zamierzoną funkcję, a nie błąd. Doceniają również sposób, w jaki celowniki laserowe ułatwiają wykrywanie obozowiczów i snajperów, którzy w przeciwnym razie mieliby przewagę nad bardziej aktywnymi graczami.

Widoczne celowniki laserowe prawdopodobnie pozostaną częścią CoD: Strefa wojny 2, ponieważ wydają się być celową decyzją, a nie błędem. W końcu celowniki laserowe były również widoczne w pierwszym Strefa wojny, a gracze wymyślili kilka strategii unikania błędów wroga FOXWOMB94. Na przykład gracze mogą celować w róg, aby przeciwnicy nie zobaczyli lasera, dopóki nie jest za późno, i mogą wybrać celowniki laserowe, które aktywują się tylko po ADS. W związku z tym ten aspekt celowników laserowych jest jeszcze jednym czynnikiem, który gracze powinni wziąć pod uwagę przy wyborze wyposażenia.

Call of Duty: Warzone 2 jest już dostępny na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Mapy Call of Duty: Advanced Warfare, które powinny powrócić w sequeluŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63a97eda8e024a76816e9e43afdf2eb7&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fcall-of-duty-warzone-2-laser-sight-flaw-downside-video%2F&c=10867330244646710008&mkt=fr-fr