Call of Duty: Warzone 2.0 – Fortnite-style gameplay revealed

Nowy klip Call Of Duty: Warzone 2.0 pokazuje grę podobną do Fortnite

Nowy klip Call Of Duty: Warzone 2.0 przedstawia gracza wykorzystującego dziwną technikę „budowania”, która wydaje się znacznie bardziej podobna do Fortnite. Fortnite jest jednym z największych konkurentów w przestrzeni Battle Royale, ale mechanika budowania jest unikalna dla produktu Epic Games.

Call of Duty: Warzone 2.0 klip pokazuje zdolność gracza do korzystania z przedmiotu w sposób, który sprawia, że ​​wydaje się, że gra Fortnite. Strefa wojny 2.0 to gra typu battle royale, która ma bardzo różne podejście do tego, jak gracze radzą sobie jako ostatni na mapie.

Fortnite vs. Strefa wojny 2.0

Królewskie Zwycięstwo w Fortnite bardzo dużo krąży wokół zdolności gracza do budowania tak samo, jak jego dokładność lub zwinność. Udany Strefa wojny gracze zwykle inwestują więcej w opanowanie i wykorzystanie mechaniki ruchu i systemu wyposażenia w grach.

To tylko czyni to jeszcze bardziej interesującym, gdy jeden gracz decyduje się na użycie w dużej mierze zaniedbanego przedmiotu CoD w sposób, który wielu określiłoby jako raczej Fortnite-tak jak.

Rozkładana osłona

Klip z Reddit opublikowany przez użytkownika o imieniu Maletal pokazuje klip, w którym gracz sprytnie używa rozkładanej osłony w Strefa wojny prawie jak ściana może być używana Fortnite. Gracz szybko podłoży rozkładaną osłonę na początku starcia, a następnie szybko manewruje wokół osłony, aby uniknąć jak największej liczby pocisków, a następnie upuści wroga.

Jest to dość niestandardowe użycie tego przedmiotu w grze, ponieważ większość graczy nie odważyłaby się nawet marnować cennego czasu podczas starcia na podłożenie rozkładanej osłony.

Niektórzy są zdecydowanie sceptyczni co do tego, jak realna jest rozkładana osłona, gdy jest używana w ten sposób. Jedna z najpopularniejszych odpowiedzi w wątku Reddit wspomina, że ​​autor prawdopodobnie zginął wiele razy za 5 udanych prób wykorzystania tej strategii.

Plakat przyznaje nawet w odpowiedziach, że zestawienie każdej nieudanej próby tej strategii zajęłoby 20 minut. Jest mało prawdopodobne, że rozkładana osłona będzie uwzględniana Strefa wojny 2.0najlepsze ładunki w najbliższym czasie.

Wezwanie do służby

Strefa wojny 2.0 może nie jest najbardziej zrównoważoną grą na świecie, ale zapewnia graczom wiele różnych opcji podejścia do różnych sytuacji. Łatwo jest wpaść w pułapkę, używając tylko najbardziej zepsutej broni i przedmiotów, aby uzyskać łatwą wygraną, ale dużo zabawniejsze może być obserwowanie, co się stanie, gdy wypróbowane zostaną niekonwencjonalne metody.

Call of Duty: Warzone 2 jest już dostępny na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Źródło: gamerant.com.