Call of Duty: Warzone 2.0 – Odkryj dziwną technikę budowania przypominającą Fortnite

Nowy klip Call of Duty: Warzone 2.0 przedstawia dziwną technikę „budowania” przypominającą Fortnite

Nowy klip Call of Duty: Warzone 2.0 pokazuje gracza wykorzystującego dziwną technikę „budowania”, która wydaje się bardziej podobna do Fortnite. Fortnite jest jednym z największych konkurentów w przestrzeni Battle Royale, ale mechanika budowania jest unikalna dla produktu Epic Games. Mimo to, gracz w Warzone 2.0 wykorzystuje przedmiot w sposób, który sprawia, że wydaje się, że gra Fortnite.

Fortnite vs. Call of Duty: Warzone 2.0

Fortnite i Call of Duty: Warzone 2.0 to dwie różne gry typu Battle Royale, ale mają bardzo różne podejście do tego, jak gracze radzą sobie jako ostatni na mapie. W Fortnite, kluczową rolę odgrywa umiejętność budowania, podczas gdy w Warzone 2.0 gracze inwestują w opanowanie mechaniki ruchu i systemu wyposażenia. Jednak, gdy jeden gracz decyduje się na użycie w dużej mierze zaniedbanego przedmiotu CoD w sposób, który wielu określiłoby jako raczej Fortnite-tak jak, staje się to jeszcze bardziej interesujące.

Użycie rozkładanej osłony w Warzone 2.0

Klip z Reddit opublikowany przez użytkownika o imieniu Maletal pokazuje klip, w którym gracz sprytnie używa rozkładanej osłony w Warzone 2.0 prawie jak ściana może być używana w Fortnite. Gracz szybko podłoży rozkładaną osłonę na początku starcia, a następnie szybko manewruje wokół osłony, aby uniknąć jak największej liczby pocisków, a następnie upuści wroga. To dość niestandardowe użycie tego przedmiotu w grze, ponieważ większość graczy nie odważyłaby się nawet marnować cennego czasu na podłożenie rozkładanej osłony.

Czy rozkładana osłona jest realna?

Niektórzy są sceptyczni co do tego, jak realna jest rozkładana osłona, gdy jest używana w ten sposób. Jedna z najpopularniejszych odpowiedzi w wątku Reddit wspomina, że autor prawdopodobnie zginął wiele razy za 5 udanych prób wykorzystania tej strategii. Plakat przyznaje nawet w odpowiedziach, że zestawienie każdej nieudanej próby tej strategii zajęłoby 20 minut.

Wezwanie do służby

Call of Duty: Warzone 2.0 może nie być najbardziej zrównoważoną grą na świecie, ale zapewnia graczom wiele różnych opcji podejścia do różnych sytuacji. Łatwo jest wpaść w pułapkę, używając tylko najbardziej zepsutej broni i przedmiotów, aby uzyskać łatwą wygraną, ale dużo zabawniejsze może być obserwowanie, co się stanie, gdy wypróbowane zostaną niekonwencjonalne metody.

Call of Duty: Warzone 2.0 jest już dostępny na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Źródło: Gamerant.