Klip Warzone 2 podkreśla problem z uderzeniami moździerza


Gracz Call of Duty: Warzone 2 wyraża w mediach społecznościowych swoją frustrację z powodu sposobu, w jaki twórcy gry zaimplementowali ataki z moździerza.


A Call of Duty: Warzone 2 gracz niedawno zabrał się do mediów społecznościowych, aby wyrazić swoją frustrację z powodu sposobu, w jaki twórcy gry zabrali się za wdrażanie Mortar Strikes. Rozwój to tylko najnowsze skargi fanów na temat gry, które obejmują usterki i Call of Duty: Warzone 2 exploitów, z których wiele nie zostało jeszcze naprawionych.


Pomimo tych problemów kontynuacja Call of Duty: Warzone wydany w połowie listopada i zebrał w dużej mierze pozytywne recenzje, a także niezwykły rozmach, widząc, jak Infinity Ward i Raven Software osiągnęły 25 milionów w mniej niż tydzień Strefa wojny 2 gracze. Dla kontekstu oryginał Strefa wojny osiągnął najwyższy poziom 127 milionów graczy w czerwcu 2021 r., 15 miesięcy po premierze. Pomimo tego początkowego sukcesu, niektórzy gracze nadal byli sfrustrowani pominięciem wielu funkcji poprawiających jakość życia z pierwszej gry, nie wspominając o obecności wielu błędów wpływających na ogólne wrażenia z rozgrywki.

GRACZOWY WIDEO DNIA

POWIĄZANE: Dziwny klip z Call of Duty: Warzone 2 pokazuje przypadkową eksplozję helikoptera

Nowy klip z rozgrywki udostępniony przez użytkownika Reddit, Dannyy760, ilustruje potencjalne niedopatrzenie dotyczące projektu Call of Duty: Warzone 2. Mianowicie, idealnie centralne umieszczenie powiadomienia o nadchodzącym ataku moździerzowym zasłania pole widzenia gracza podczas starć, przez co celowanie w celownik jest bezużyteczne na czas trwania komunikatu. Biorąc pod uwagę fakt, że powiadomienie pozostaje na ekranie przez kilka sekund, istniejące umieszczenie banera może mieć tragiczne konsekwencje w rozgrywkach rywalizacyjnych, choć równie dobrze może frustrować zwykłych graczy.

The Call of Duty: Warzone Aktualizacja Reloaded sezonu 3, wydana w połowie 2022 r., rozwiązywała już prawie identyczny problem, gdy zmieniała położenie banera ostrzegawczego „nadchodzącej serii zabójstw”, którego pierwotne umieszczenie również miało tendencję do blokowania pola widzenia gracza podczas walki. Fakt, że ta zmiana jakości życia nie wpłynęła na projekt interfejsu użytkownika Strefa wojny 2 pozornie zepsuło część graczy, z których niektórzy wciąż wyrażają swoją frustrację z powodu tego stanu rzeczy w odpowiedzi na nowo udostępniony klip z rozgrywką.

Według Call of Duty: Warzone 2 Licznik czasu Battle Pass, inauguracyjny sezon gry ma zakończyć się 31 stycznia. Dopiero okaże się, czy Infinity Ward i Raven Software zdołają rozwiązać ten nowo naświetlony problem przed rozpoczęciem sezonu 2 w przyszłym miesiącu.

Call of Duty: Warzone 2 jest już dostępny na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

WIĘCEJ: Wycieki z drugiego sezonu Call of Duty: Modern Warfare 2 to zła wiadomość dla trybu wieloosobowegoŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63bc483b4de942cc88e80cc69f7012f7&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fcall-of-duty-warzone-2-mortar-strikes%2F&c=6272189956696137191&mkt=fr-fr