Klasyczni złoczyńcy powracają w Final Call of Duty: Vanguard, sezon Warzone


Wsparcie na żywo Call of Duty: Vanguard i Warzone wyjdzie z hukiem w przyszłym tygodniu, gdy Activision wprowadza ostatni sezon zawartości zawierającej klasycznych złoczyńców z poprzednich wpisów. Oczywiście oba zostaną w nadchodzących miesiącach zastąpione Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2, ale do tego czasu możesz cieszyć się grą jako Raul Menendez, Khaled Al-Asad, Gabriel T. Rorke i He ”. Serafin” Zhen-Zhen. „Są żądni zemsty – jeśli to ostatnia rzecz, jaką robią”, ostrzega blog Call of Duty.

Dwie postacie będą dostępne jako grywalni operatorzy od 24 sierpnia 2022 r. wraz z dużą aktualizacją zawartości obu gier. Po stronie Battle Royale wybuchł wulkan w sercu mapy Caldera, wylewając lawę na pole bitwy i wystrzeliwując w powietrze stopioną skałę. Musisz tego wszystkiego uniknąć, aby przetrwać, ale jeśli zginiesz, nowy wygląd Gułagu da ci szansę na powrót. Warzone będzie również zawierać nowe zadania i inny ograniczony czasowo tryb o nazwie Operation: Last Call.

Mówi się, że zainspirowany klasycznym trybem gry Search and Destroy, będziesz albo rozbrajał ładunki wybuchowe znajdujące się na całej wyspie, albo upewniał się, że wybuchną, w zależności od tego, w której drużynie jesteś. „Zobacz dwa różne wyniki, w zależności od twoich wyników i chęci spowodowania chaosu!”

Tymczasem Vanguard wprowadza dwie nowe mapy o nazwie Ścięcie i Twierdza. Pierwsza z nich pojawi się w przyszłym tygodniu wraz z aktualizacją sezonową, a druga będzie dostępna później. Umieszczona na Times Square, Beheaded to niewielka mapa, na której możesz „walczyć pod neonami przed słynnymi zakładami Big Apple lub zająć pozycję w upadłej głowie Lady Liberty”.

A kiedy Fortress zostanie wydany, udasz się na Morze Śródziemne po średniej wielkości mapę opartą na morskim cmentarzu. „Tytułowa forteca zawiera stary statek w swoim własnym projekcie, tworząc zróżnicowany krajobraz, który może być wykorzystany przez doświadczonych operatorów”.

Wreszcie, gracze Zombies mogą się ekscytować rundą Archon. „Od przeklętego pustynnego pola bitwy do serca Mrocznego Eteru: przeżyj Próby, zmierz się z Konstruktem i pokonaj Archonta w epickiej konkluzji Vanguard Zombies”.

W ostatnim sezonie Vanguard i Warzone jest znacznie więcej, w tym pięć nowych broni i kolejna przepustka bojowa. Możesz przeczytać wszystkie szczegóły tutaj.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=62ffb3a3ce814d3bb75c9242aa9d148f&url=https%3A%2F%2Fwww.pushsquare.com%2Fnews%2F2022%2F08%2Fclassic-villains-return-in-final-call-of-duty-vanguard-warzone-season&c=15860352357197010178&mkt=fr-fr