Klasa Warzone Pacific Type 100


Uruchomienie Call of Duty: Straż przednia Rozpoczął się pierwszy sezon Strefa wojny na Pacyfiku i długo oczekiwana mapa Caldera. Dodatkowo integracja pozwoliła rozszerzyć pulę broni i dodać jeszcze więcej broni do wyboru. Do tej pory MP40 był faworytem w meta broni drugorzędnej. Istnieje jednak wiele innych potężnych pistoletów maszynowych do wyboru. Jedną z opcji jest Type 100, a zastosowanie najlepszych akcesoriów pozwoli Ci stworzyć dominującą klasę, która pozwoli Ci przejść do następnego Strefa wojny na Pacyfiku dopasować.

Już teraz Type 100 ma szanowaną precyzję i kontrolę w swojej nazwie. Ta klasa skupi się na zwiększaniu obrażeń i zasięgu, aby broń była jak najbardziej zabójcza. Podobnie celność zostanie zmaksymalizowana, aby wykorzystać dodatkowe obrażenia.

Call of Duty: Warzone Pacific Typ Klasa 100

  • Pysk: Tłumik rtęciowy
  • Beczka: Shiraishi 374mm
  • pod lufą: Carver jelca
  • Sklep: Shiraishi T100
  • Czasopismo: Krótkie rosyjskie 36-nabojowe magazynki
  • Amunicja Rodzaj: Kłamliwy
  • Z powrotem Złapać: Uchwyt z tkaniny
  • Zaleta 1: Niezbędny
  • Zaleta 2: Szybko
  • Optyczny: Odbłyśnik łupkowy

Zacznijmy od rozbicia klasy. Pierwszym akcesorium jest tłumik rtęci, który zapewnia tłumienie dźwięku, aby Twoje strzały nie były widoczne na minimapie. Jednocześnie kaganiec zwiększy kontrolę nad odrzutem. Aby jeszcze bardziej zwiększyć celność, lufa Shiraishi 374 mm poprawi kontrolę odrzutu i celność, jednocześnie redukując kołysanie lunety i podskok działa. Dodatkowo zwiększona odporność na wzdrygnięcia zapewni utrzymanie celności nawet pod ostrzałem pocisków wroga. Przydatnym pod lufą jest Carver Foregrip, który zapewnia większą kontrolę odrzutu i celność strzelania z biodra z bliskiej odległości. Połączenie go z kolbą Shiraishi T100 zapewni kontrolę odrzutu w poziomie i większą prędkość celowania.

Przedzieranie się przez pole bitwy

Pod względem magazynu rosyjskie magazynki Short 36 Round Mags mają wiele zalet. Zwiększona prędkość, zasięg, obrażenia i penetracja pocisku zamieni twój Type 100 w zabójczą maszynę do zabijania. Używanie go z rozszerzonym typem amunicji dla jeszcze większej prędkości pocisków sprawi, że twoje pociski będą tak potężne, jak to tylko możliwe.

Czas posprzątać konstrukcję. Chwyt materiałowy zwiększa ważne statystyki prędkości, takie jak prędkość celowania, prędkość sprintu do strzału i odzyskiwanie odrzutu strzału z biodra. Szybki profit to kolejny sposób na poprawę zwrotności podczas korzystania z pistoletu maszynowego. Dodatkowo, w tej klasie używa się Vital Perk, aby twoja broń zadawała więcej obrażeń w klatce piersiowej. Uzupełnij swoją klasę o optykę Slate Reflector, aby precyzyjnie eliminować wrogów. Biorąc to pod uwagę, ta konstrukcja jest równie solidna, jeśli wolisz korzystać z celownika żelaznego.

Klasa typu 100 najlepiej sprawdza się, gdy zbliżasz się do przeciwników w Strefa wojny na Pacyfiku. Dlatego musisz połączyć go z pistoletem gotowym do uderzenia z dużej odległości, aby uzyskać wszechstronny ładunek. Karabin szturmowy, karabin snajperski lub lekki karabin maszynowy to realne opcje. Obecnie Bren jest liderem jako meta długodystansowa w Caldera i Rebirth Island.

Klasa Warzone Pacific Type 100

Cześć, jestem pcgameguidesaz.com, strona o grach i pomagająca graczom w uzyskaniu potrzebnych informacji. Zawsze dostarczamy najbardziej kompletne i najwcześniejsze wiadomości, a także dzielimy się wskazówkami i poradami dotyczącymi niektórych gier. Dziękuję za przeczytanie tego postaŹródło : https://pcgameguidesaz.com/the-best-call-of-duty-warzone-pacific-type-100-class/