Kiedy wyjdzie nowy Warzone 2? 2.0 free to play data premiery


Modern Warfare 2 Tryb wieloosobowy 2022 wystartuje w ciągu zaledwie kilku dni, podczas gdy data premiery, kiedy nowy free-to-play Call of Duty Warzone 2 wyjdzie za kilka tygodni.

Zanim Call of Duty Modern Warfare 2 2022 premiery gry online, możesz ukończyć CoD MW2 kampania. Jest znakomita i nie trwa zbyt długo, a wszystkie misje zawierają nagrody, które będziesz mógł wykorzystać na polu bitwy online.

Wszyscy z nas Dorsz fani nie mogą się doczekać MW2 multiplayer, ale równie ekscytująca jest premiera kontynuacji Battle Royale Activision.

Call of Duty: Modern Warfare II | Przyczepa operatora Oni

BridTV

11313

Call of Duty: Modern Warfare II | Przyczepa operatora Oni

https://i.ytimg.com/vi/kEgoo02QEqc/hqdefault.jpg

1101686

1101686

środek

13872

Kiedy wyjdzie Warzone 2?

Data premiery, kiedy Strefa wojny 2 wyjdzie 16 listopada.

Przed premierą sequela Battle Royale 2.0 od Activison, tryb wieloosobowy dla Call of Duty Modern Warfare 2 2022 premiery 28 października. A od 28 października do 6 listopada będzie można odebrać nagrody Twitch Drops, które będą dostępne do wykorzystania w Battle Royale.

Wiedz, że sequel battle royale zostanie wydany jako osobny produkt i nie będziesz musiał go posiadać CoD MW2 aby grać. Pamiętaj też, że oprócz konsol i komputerów PC istnieje wersja mobilna, na którą możesz się wstępnie zarejestrować w Google Play.

Jednak gdy WZ 2,0 wydana w listopadzie tego roku na konsole i komputery PC, wersja mobilna zostanie wydana dopiero w 2023 roku.

Czy 2.0 jest darmowe?

TAk, Call of Duty Warzone 2 jest darmowa gra.

Potwierdza to wpis na blogu Activision, szczegółowo opisujący nową mapę Al Mazrah. Uważa się, że jest to największe Call of Duty mapą w historii i jest to „ogromny obszar metropolitalny z nadmorskimi miastami, magazynami, pustynią, skalistymi szczytami, podziemnymi przestrzeniami, obszarami przemysłowymi, rzekami i całym miastem do odkrycia”.

Będzie zawierał wszystkie standardowe strzelaniny FPS, które wszyscy kochamy i lubimy na lądzie, w powietrzu i wodzie, z wprowadzoną „walką wodną”. Oczywiście nie zabraknie też pojazdów.

Z innych wiadomości, data premiery dodatku RE8 Village Shadows of Rose i cena rozszerzenia Winters

Źródło : https://www.hitc.com/en-gb/2022/10/25/when-does-new-warzone-2-come-out-2-0-free-to-play-release-date/