Kiedy wyjdzie Call of Duty Warzone 2.0 i jak wstępnie załadować?


Call of Duty: Warzone 2,0, kontynuacja mega hitu strzelanki Battle Royale firmy Activision, nadchodzi w środę. Jak oryginał Strefa wojnybędzie to samodzielna gra free-to-play — nie potrzebujesz Call of Duty: Modern Warfare 2 (lub dowolną inną grę Call of Duty) do pobrania i grania Warzone 2.0.

Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć o premierze Call of Duty: Warzone 2.0.

Kiedy wyjdzie Warzone 2.0?

Call of Duty: Warzone 2.0 rozpocznie się 16 listopada o godz. 13:00 EST/10 AM PST. To jest ten sam czas, kiedy Modern Warfare 2Nawiasem mówiąc, pierwszy sezon treści jest już dostępny.

Od poniedziałku gracze na wszystkich platformach (PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC, Xbox One i Xbox Series X) mogą rozpocząć wstępne ładowanie Call of Duty: Warzone 2.0. Grę można pobrać z PlayStation Store, Xbox Games Store, Steam i Battle.net.

Gracze, którzy już kupili Modern Warfare 2 już mam Warzone 2.0 wstępnie załadowane, powiedział przedstawiciel Activision na stronie Steam gry. Wcześniej będzie aktualizacja sezonu 1 Warzone 2.0premiera w środę.

Co nowego w Warzone 2.0?

Na przykład duża nowa mapa, Al Mazrah. Różne mapy dla wielu graczy od Call of Duty Modern Warfare 2 znajdują się w Al Mazrah, w tym w twierdzy Al Bagra, ambasadzie, elektrowni wodnej Zarqwa, Taraq, Sariff Bay i Sa’id. Warzone 2.0Nowa mapa będzie domem dla czteroosobowych operacji specjalnych, bitew drużynowych 6 na 6, operacji Ground War, 150-osobowych battle royale i wszystkiego, co zaplanowały Activision i Raven Software.

Więcej szczegółów na temat mapy Al Mazrah i jej interesujących miejsc można znaleźć na blogu Call of Duty.

Warzone 2.0 będzie również zawierał nowy tryb rozgrywki o nazwie DMZ, opisany jako „otwarty świat, oparty na narracji tryb ekstrakcji, w którym drużyny operatorów mają wolną rękę w wykonywaniu misji opartych na frakcjach, podejmowaniu dodatkowych celów pobocznych, wchodzeniu w interakcje z wrogimi Operatorami lub kombatantami SI, i szukaj cennych przedmiotów, jednocześnie walcząc o przetrwanie w kierunku eksfiltracji”. Innymi słowy, to podejście Call of Duty Ucieczka z Tarkowa.

Oczekuje się, że DMZ zostanie uruchomiony razem Warzone 2.0 w tym tygodniu.

Warzone 2.0 będzie również zawierać listy odtwarzania z perspektywy trzeciej osoby „pozwalające na różne taktyki widoczności i zmienione, ale wciąż pełne akcji wrażenia z rozgrywki”. Call of Duty: Modern Warfare 2Podstawowy tryb gry wieloosobowej zawiera również grę z perspektywy trzeciej osoby.

Co dzieje się z oryginalnym Warzone?

Call of Duty: Warzone 2.0 nie jest pełnym zamiennikiem oryginału Strefa wojny który wystartował w maju 2020 roku. Warzone 2.0 to osobna, samodzielna gra i gracze, którzy chcą pozostać przy oryginale Strefa wojny doświadczenie będzie w stanie. Ostatecznie.

Oryginalny Call of Duty: Warzone wyłączy się na „przerwę” 16 listopada, dwie godziny wcześniej Warzone 2.0 ma się rozpocząć. Warzone 2.0 stanie się wtedy celem dewelopera Raven Software, ponieważ zespół stara się zapewnić płynne uruchomienie i upewnia się, że „ekosystem darmowych gier” działa skutecznie. Po krótkiej przerwie na Święto Dziękczynienia w USA oryginał Strefa wojny zostanie przywrócona online pod nową nazwą, Call of Duty: Warzone Caldera. (logicznie rzecz biorąc, Caldera będzie główną mapą gry; mapy Rebirth Island i Fortune’s Keep nie będą dostępne po ponownym uruchomieniu.)

Wznowienie oryginału Strefa wojny jak Kaldera Warzone rozpocznie się o 13:00 EST/10 rano PST 28 listopada.

Co stanie się z moimi postępami w Warzone? A moje rzeczy?

Korzyści i odblokowania oryginału Strefa wojny będzie dotyczyć tylko tej gry, nowo wybitej Kaldera Warzone. Postęp gracza, postęp krzyżowy dla PD i PD broni, ekwipunek, zawartość przepustki bitewnej, broń i inne zakupy z oryginału Call of Duty: Warzone — i od Call of Duty Modern Warfare, Zimna wojna w Black Opsoraz Awangarda — będą dostępne tylko w ciągu Kaldera Warzone. Nie przeniesie się do Warzone 2.0. Podwójne żetony XP w Kaldera Warzone oraz Warzone 2.0 nie podlegają przeniesieniu.

Podobnie postęp w Warzone 2.0 będzie przywiązany tylko do Modern Warfare 2i wzajemnie.

Co otrzymają oryginalni gracze Warzone wraz z premierą Warzone 2.0?

Każdy, kto grał Call of Duty: Warzone otrzyma kilka przedmiotów do wykorzystania w Warzone 2.0, powiedział Activision i Raven Software. Gracze oryginału Strefa wojny mogą również otrzymać spersonalizowaną rolkę z najciekawszymi momentami prezentującymi ich osobiste osiągnięcia za pośrednictwem witryny My Warzone Legacy. Gracze muszą tylko podłączyć swój identyfikator Activision.Źródło : https://www.polygon.com/23458791/call-of-duty-warzone-2-preload-map-dmz-release-date