Kiedy serwery Warzone 1 zostaną wyłączone i czym jest Warzone Caldera?


Czas pożegnać się z Warzone 1 (fot. Activision)

Serwery Warzone 1 wkrótce zaczną się wyłączać, choć może nie być to tak trwałe, jak myślisz.

Uwolnienie Call Of Duty: Warzone 2 zbliża się coraz większymi krokami, a serwery OG Battle Royale przygotowują się do przejścia w tryb offline… zanim ponownie włączą Warzone Caldera.

Kontynuacja ma dodać kilka nowych funkcji do oryginalnego doświadczenia, takich jak walka w wodzie i lista odtwarzania dla trzeciej osoby, chociaż nikt nie będzie cię winił, jeśli zaczniesz odczuwać nostalgię za swoimi Warzone 1 dniami.

A jeśli nie czujesz się teraz w ten sposób, większość tego, co było Warzone 1, jest zachowana, tylko w nieco innej formie…

Kiedy nastąpi zamknięcie Warzone 1?

Serwery Warzone 1 zostaną wyłączone w środę, 16 listopada, około godziny 16:00, czyli dwie godziny przed premierą kontynuacji w Wielkiej Brytanii.

Jeśli chodzi o to, dlaczego serwery są tymczasowo wyłączane, Activision twierdzi, że ma to pozwolić firmie Raven Software – twórcy Warzone 2 – skupić się na zapewnieniu płynnego działania nowego trybu Battle Royale w pierwszych tygodniach.

Zrzut ekranu Call Of Duty Warzone 2.0

Czy Warzone 2.0 może być większe niż Fortnite? (fot. Activision)

To będzie koniec ery serii Call Of Duty, ale wciąż będzie wiele rzeczy do przewidzenia, gdy rozpocznie się sezon 1 zarówno dla Warzone 2, jak i Modern Warfare 2. Nie tylko doda odnowioną przepustkę bojową do obu gier, ale także będzie oznaczać uruchomienie Tryb hardcore, który jest dla hardcore gracze.

Serwery Warzone 1 wrócą do trybu online w poniedziałek, 28 listopada, aby wesprzeć uruchomienie Warzone Caldera, która według Activision jest całkowicie oddzielną grą od Warzone 2 i Modern Warfare 2.

Co to jest kaldera Warzone?

Chociaż Caldera jest powszechnie znana jako istniejąca mapa w Warzone, Activision twierdzi, że za kilka tygodni będziesz mieć „dwie różne gry Warzone”, w które możesz zagrać: Warzone 2 i Warzone Caldera.

Grając w Warzone Caldera, która brzmi jak przepakowana wersja Warzone 1, uzyskasz dostęp do wszystkich standardowych list odtwarzania Battle Royale i treści ze wszystkich poprzednich kwalifikujących się gier Call Of Duty – ale nic z tegorocznych wydań.

Fortune's Keep Caldera Warzone

Pożegnaj się z Twierdzą Fortuny (fot. Activision)

Nie będzie też już sklepu w grze, a mapy Rebirth Island i Fortune’s Keep nie będą dostępne.

Activision powiedział również, że „ekscytujące zmiany” dla mniejszych map Battle Royale w Warzone 2 nadejdą w przyszłych sezonach, prawdopodobnie sugerując, że bardziej popularne regiony otrzymają własne samodzielne mini-gry.

Gdzie znaleźć kołowrotek najważniejszych wydarzeń Warzone Legacy?

Na razie, oprócz przygotowania się do Warzone 2 przez wstępne załadowanie, możesz cieszyć się ostatnimi chwilami Warzone 1, jakie znamy, a nawet zdobyć pamiątkę (w pewnym sensie).

Jeśli nadal nie usunąłeś Warzone 1, aby zwolnić trochę miejsca na mocną kontynuację, możesz otrzymać własny film Legacy, który podkreśla zarówno twoje wzloty, jak i upadki.

Rolka z najważniejszymi wydarzeniami będzie zawierać informacje, takie jak pierwszy raz, kiedy wpadłeś do meczu, preferowanego operatora i liczbę zgonów w wyniku upadku – wraz z innymi statystykami.

Aby obejrzeć wideo, musisz odwiedzić witrynę My Warzone Legacy. Gdy już to zrobisz, musisz wprowadzić swój identyfikator Activision, który możesz znaleźć na stronie profilu COD, a następnie Twój film zostanie wygenerowany automatycznie.

Jeśli jesteś wystarczająco odważny, możesz nawet udostępnić wideo w mediach społecznościowych, aby porównać swoje statystyki ze znajomymi. Wszystko to w czasie, gdy Warzone 1 powoli znika… ale tylko na dwa tygodnie.

Call Of Duty: Warzone 2.0 zadebiutuje na Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X/S, PlayStation 5 i PC w środę, 16 listopada.

Wyślij e-mail na adres gamecentral@metro.co.uk, zostaw komentarz poniżej i Śledź nas na Twitterze.

WIĘCEJ: „To nie obiecuje” – Nickmercs nie opuszcza Apex Legends dla Warzone 2 w najbliższym czasie

WIĘCEJ: Jak wstępnie załadować Warzone 2 na PlayStation, Xbox i PC

WIĘCEJ: Call Of Duty Warzone 2: data premiery, tryb DMZ, przepustka bojowa i więcej

Śledź Metro Gaming na Świergot i napisz do nas na gamecentral@metro.co.uk

Aby łatwiej przesyłać listy w Skrzynce odbiorczej i korzystać z funkcji Czytnika, bez konieczności wysyłania wiadomości e-mail, skorzystaj z naszej strony Przesyłanie rzeczy tutaj.

Więcej podobnych historii znajdziesz na naszej stronie poświęconej grom

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63751737049545eb9e738fc5e308c3b6&url=https%3A%2F%2Fmetro.co.uk%2F2022%2F11%2F15%2Fwhen-will-warzone-1-servers-go-offline-and-whats-warzone-caldera-17764587%2F%3Fico%3Damp_tag-post-strip_item_2_entertainment&c=15113900245699177043&mkt=fr-fr