Kiedy rozpocznie się nowe wydarzenie Festive Vanguard w Call of Duty Warzone? » Brinkwire


Kiedy rozpocznie się nowe wydarzenie Festive Vanguard w Call of Duty: Warzone?

W tym tygodniu nowa aktualizacja Call of Duty Warzone będzie dostępna na PS4, Xbox One, PS5, Xbox Series X i PC i będzie zawierać ekskluzywne wydarzenie Vanguard.

Deweloperzy Raven Software i Sledgehammer Games ogłosili, że Festive Fervor rozpocznie się w tym tygodniu w Call of Duty Warzone i Vanguard.

Po wydaniu nowej aktualizacji w obu grach rozpocznie się nowe, ograniczone czasowo wydarzenie, wraz z zimowymi przedmiotami kosmetycznymi do zebrania i zdobycia.

Odbywa się to etapami, więc Call of Duty Vanguard otrzyma najpierw nową łatkę, a następnie Warzone Pacific.

15 grudnia o 21:00 PT zostanie wydana nowa aktualizacja Vanguard, a następnie aktualizacja Warzone Pacific 16 grudnia o 21:00 PT.

Nowe aktualizacje Vanguard i Warzone będą dostępne odpowiednio o godzinie 5 rano GMT 16 grudnia i 5 rano GMT 17 grudnia dla graczy z Wielkiej Brytanii.

Właściciele Vanguard zostaną jeszcze bardziej nagrodzeni za zalogowanie się i grę w tym tygodniu, a Activision potwierdzi następujące gratisy:

W sezonie pierwszym dostępnych jest dziesięć pominięć poziomów przepustki bojowej.

Odblokują one automatycznie darmową wizytówkę i 100 punktów COD, a także dodatkowe nagrody, jeśli kupisz przepustkę bojową sezonu pierwszego.

Kiedy połączysz go z pakietem Battle Pass, od samego początku sezonu możesz zdobyć ponad 30 poziomów zawartości, łącznie ponad 40 przedmiotów.

Podczas sezonu pierwszego gracze, broń i PD przepustki bojowej otrzymają 10% bonusu.

Dzięki temu wzmocnieniu PD będziecie mogli nieco szybciej zdobyć następną ikonę prestiżu, dodatek do broni lub poziom przepustki bojowej.

Wskazówka eksperta: 10% premii do PD za grę z klanem, a także premie z przepustki bojowej i innych źródeł kumulują się z tą nagrodą!

24 poziomy Straży Przedniej Sezonu Szóstego

Jeśli nie kupiłeś ich w zeszłym sezonie, każdy, kto kupi Vanguard, dostanie je za darmo.

Raven potwierdził, że wokół Caldery w Call of Duty Warzone pojawią się nowe świąteczne jodły, co oznacza, że ​​pojawi się mnóstwo nowej zawartości.

Te tymczasowe punkty orientacyjne zostaną umieszczone w określonych interesujących miejscach na wyspie i zostaną oznaczone na mapie Tac specjalną ikoną drzewa.

Każdy oddział, który pozostaje w strefie Jodły, jest uważany za znajdujący się pod nim.

„Podsumowanie wiadomości Brinkwire”.Źródło : https://en.brinkwire.com/entertainment/when-will-the-new-festive-vanguard-event-in-call-of-duty-warzone-begin/