Kiedy profit Birdseye powróci do Warzone 2?


Jeden z Call of Duty: Warzone 2 najpopularniejsze profity zostały niedawno usunięte z gry, pozostawiając graczy, którzy z nich korzystali, zdezorientowanych, dlaczego i co dokładnie się stało.

Perki są częścią każdego dobrego wyposażenia w Strefa wojny 2, oferując graczom lepsze umiejętności i szanse na przetrwanie w trybie battle royale. Birdseye jest ulubieńcem od Dorsz tytuł wydany w listopadzie 2022 r., ale obecnie nie jest dostępny w grze. I wielu graczy zastanawia się, kiedy (i w ogóle czy) wróci.

30 stycznia Birdseye zostało wyłączone i usunięte ze wszystkich pakietów profitów w Strefa wojny 2. Ale oto wszystko, co musisz wiedzieć o korzyści i kiedy wróci królewskie bitwy.

Kiedy wróci Birdseye? Strefa wojny 2?

Obraz za pośrednictwem oprogramowania Raven

Raven Software nie podał daty, kiedy gracze mogą spodziewać się powrotu Birdseye do gry, zamiast tego powiedział, że „został wyłączony w Battle Royale do odwołania, podczas gdy równoważymy go do przyszłego wdrożenia w konfigurowalnych pakietach profitów”.

Strefa wojny 2 uruchomiono w listopadzie, nie dając graczom możliwości dostosowywania własnych korzyści. Zamiast tego gracze wybierają z puli gotowych pakietów profitów, starając się zachować równowagę. Ale siła Birdseye nie polegała na tym.

W Strefa wojny 2, Birdseye ujawnia kierunek, w którym zwróceni są przeciwni gracze, na podstawie sygnałów UAV i radaru, a profit działa również wtedy, gdy dowolny gracz w lobby używa UAV, co oznacza, że ​​drużyny nie muszą nawet kupować własnego UAV, aby korzystać z zalet Birdseye.

Wyjście Raven, wyłączenie profitu i przyznanie, że wymaga pracy, było zdecydowanie trochę przesadzone. Jest karta na Strefa wojny 2 Tablica Trello dokumentująca wyłączenie profitu, na której gracze mogą śledzić postępy. Obecnie znajduje się na liście „Problemy”.

Powiązany: Warzone 2 najbardziej kontrowersyjny profit został wyłączony

Birdseye, Ultimate profit w Strefa wojny 2, został zastąpiony przez Survivor w pakiecie profitów Recon. Ocalały pinguje wrogów, ale tylko wtedy, gdy ten wróg cię powali. Pozwala także na szybsze wskrzeszanie przez przyjaznych członków drużyny.

Sezon drugi Strefa wojny 2 15 lutego wprowadzi konfigurowalne pakiety profitów, dzięki którym gracze będą mogli wybrać, z której grupy profitów chcą korzystać w wyposażeniu. To najprawdopodobniej najwcześniejszy powrót Birdseye, ale może to nastąpić znacznie później, dopóki nie zostanie znaleziony odpowiedni punkt równowagi.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63dce963480c4116af01dd25d2dd0c80&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcall-of-duty%2Fnews%2Fwhen-will-the-birdseye-perk-return-to-warzone-2&c=17066461531805552492&mkt=fr-fr