Kiedy pojawi się mapa Call of Duty: Warzone Caldera?


Mnóstwo wiadomości o Call of Duty: Warzone Caldera i Vanguard pojawiło się, ponieważ nowa gra jest tuż za rogiem, a gracze w końcu mają kilka dat premier, na które mogą się spodziewać. Chociaż Call of Duty: Vanguard ukaże się w tym tygodniu, nowa mapa Warzone ukaże się dopiero prawie miesiąc później.

Nowa mapa dla Warzone nosi nazwę Caldera i opiera się na Pacyfiku z II wojny światowej. Oczywiście celem jest dopasowanie do motywu Vanguard w tegorocznej wersji Call of Duty, ale Caldera jest inna. Zamiast odnowionego Verdansk, Caldera będzie zupełnie nową piaskownicą Battle Royale.


Call of Duty: Warzone: Kiedy pojawi się mapa Caldera?

Caldera ukaże się w Call of Duty: Warzone w grudniu, długo po wydaniu Call of Duty: Vanguard. Dokładniej, gracze Warzone mogą spodziewać się gry na nowej mapie Caldera 3 grudnia o godzinie 9:00 czasu polskiego.

Jest jednak pewien haczyk i jest to wczesny dostęp do Caldery w Warzone.

Gracze posiadający Call of Duty: Vanguard będą mieli 24-godzinny wyłączny dostęp do nowej mapy. Oznacza to, że właściciele Vanguard będą mogli zagrać w Calderę 2 grudnia o godzinie 9:00 czasu polskiego. Jeden pełny dzień nie jest ogromnym początkiem, ale niektórzy gracze mogą chcieć grać, gdy tylko mapa spadnie. W takim przypadku wymagany jest Vanguard.

Samo Call of Duty: Vanguard zostanie wydane 5 listopada na wszystkich kwalifikujących się platformach. Jak w każdym innym roku Call of Duty, gra zacznie się od 60 dolarów, a dostępne będą inne edycje. Jednak Vanguard nie będzie potrzebny do gry w Warzone ani zdobycia żadnej z nowych broni po 3 grudnia.


Czego jeszcze mogą spodziewać się gracze w Vanguard lub Caldera 3 grudnia?

Kiedy Caldera zostanie oficjalnie wydana 3 grudnia, nowa mapa nie jest jedyną zawartością, na którą czekamy. Data ta zbiegnie się z nowym sezonem Vanguard i Warzone, rozpoczynającym się od sezonu 1.

W sezonie 1 gracze mogą spodziewać się nowej przepustki bojowej, która zwykle zawiera mnóstwo elementów kosmetycznych i kilka nowych broni do odblokowania za darmo. Jeśli chodzi o awangardę, pojawią się również nowe mapy dla wielu graczy, a także nowa broń. Gracze awangardy będą mieli miesiąc na przygotowanie się przed pojawieniem się Caldery i pierwszego sezonu.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=C562E3604C46415C894D1607329315F0&url=https%3A%2F%2Fwww.sportskeeda.com%2Fesports%2Fwhen-call-duty-warzone-caldera-map-release&c=7064899615640891797&mkt=fr-fr