Kiedy na Halloween odbędzie się wydarzenie Warzone Haunting?


Wiemy, że wydarzenie Warzone Haunting jest już w drodze, podczas gdy zbliżamy się do października w kierunku Halloween, ponieważ w ramach wprowadzenia do szóstego sezonu Warzone pojawiło się kilka zapowiedzi. Nie jest też wielką niespodzianką, że otrzymamy kontynuację zeszłoroczne wydarzenie Haunting of Verdansk, podczas którego pojawiły się upiorne zmiany na mapie, wyzwania związane z horrorem i przedmioty do odblokowania, a nawet możliwość zostania zombie, aby terroryzować żyjących przeciwników! Nadal jest tajemnicą, co dokładnie wydarzy się w Halloween w 2021 roku, ale jeśli szukasz informacji na temat wydarzenia Warzone Haunting, oto wszystko, co wiemy do tej pory.

Kiedy odbywa się wydarzenie Warzone Haunting?

(Źródło zdjęcia: Activision)

Wydarzenie Warzone Haunting oficjalnie rozpocznie się 19 października tego roku i potrwa do 2 listopada, więc otrzymujemy dwa pełne tygodnie halloweenowego horroru w trybach wieloosobowych Warzone i Black Ops z okresu zimnej wojny. Pełne ogłoszenie ma zostać ogłoszone 18 października za pośrednictwem bloga Call of Duty, ale już teraz możemy ujawnić niektóre szczegóły dotyczące tego, co zostanie dodane podczas wydarzenia Warzone Haunting.

Co zostanie dodane do wydarzenia Warzone Haunting

Zobacz więcej

Na początek wiemy, że kilku nowych operatorów o tematyce Halloween będzie dostępnych w wydarzeniu Warzone Haunting. Jak widać na powyższym filmie Ryana B z klanu KARNAGE, chwilowa zmiana w rozgrywce prowadzi do ujawnienia Ghostface’a z filmów Krzyk jako nowego operatora. Filmowy teledysk do Ghostface pasuje również do zwiastuna wydarzenia Warzone Haunting widzianego pod koniec oficjalnego zwiastuna sezonu 6, co zostało zasadniczo potwierdzone przez oficjalny Call of Duty na Twitterze odpowiadając na tweeta Ryana klipem z Ghostface, któremu towarzyszy wiadomość „Ciii… przerażenia zaczynają się 19.10.”.

Wydarzenie Nawiedzenie Warzone

(Źródło zdjęcia: Activision)

Przyjrzyj się uważnie na końcu tego filmu, a na ekranie pojawi się także inny operator. Wygląda bardzo podobnie do Scarecrow, supervillain z uniwersum Batmana, w komplecie z podartą maską i rurkami z toksynami. Będziemy musieli poczekać i zobaczyć, czy ma jakieś specjalne ruchy, by szerzyć strach w drużynie przeciwnej i czy do walki dołączą jacyś inni upiorni operatorzy.

Warzone Nawiedzone wydarzenie LAPA SMG

(Źródło zdjęcia: Activision)

Gdzie indziej pistolet maszynowy LAPA można odblokować jako nagrodę z wydarzenia Nawiedzenie Strefy Warzone lub kupić w tym czasie jako schemat broni z pakietu Sklepu. Obiecano nam również upiorną halloweenową wersję klasycznej mapy dla wielu graczy, a także kilka dodatkowych trybów gry. Wkrótce powinniśmy poznać więcej szczegółów na ten temat, więc koniecznie zajrzyjcie tu ponownie.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=9785F2B9234A4E319290223FB3C8B67C&url=https%3A%2F%2Fwww.gamesradar.com%2Fuk%2Fwarzone-haunting-event%2F&c=9766047847039304048&mkt=fr-fr