Kiedy kończy się 5 sezon Call of Duty: Vanguard i Warzone, Last Stand?


Wszystko musi się skończyć.

Rok Call of Duty: Straż przednia ma się zakończyć wraz z ostatnimi dniami piątego sezonu, Last Stand, za zaledwie kilka miesięcy. Śródsezonowa aktualizacja „Reloaded” pojawi się we wrześniu, ale potem nadszedł czas na Call of Duty świat, aby w październiku zwrócić oczy na nową grę.

To nie tylko Awangarda to się kończy. Strefa wojny również dobiega końca, jeśli chodzi o nową zawartość, z zupełnie nowym Strefa wojny doświadczenie dubbingowane Warzone 2.0 wystartuje w tym roku później Modern Warfare 2 premiery 28 października.

Wciąż jest wiele do zrobienia w Awangarda oraz Strefa wojny w końcowe dni lata i na początku jesieni w 2022 roku, dzięki czemu gracze mogą kontynuować grind w dającej się przewidzieć przyszłości, zanim nadejdzie czas, aby uderzyć w najnowsze i najlepsze Dorsz franczyza ma do zaoferowania.

Oto, kiedy sezon piąty dobiegnie końca w Awangarda oraz Strefa wojny i potencjalnie zapoczątkować zupełnie nową erę Call of Duty.

Kiedy robi Strefa wojny koniec sezonu 5?

Obraz za pośrednictwem Activision

Ostatni sezon Awangarda oraz Strefa wojnyLast Stand, ma się obecnie zakończyć 16 listopada 2022 roku. Przypadkowo jest to również podobno data premiery dla Warzone 2.0 doświadczenie, więc to się zgadza.

Oznacza to, że 16 listopada może być datą uruchomienia obu Warzone 2.0 i sezon jeden z Modern Warfare 2dając fanom mnóstwo nowych treści do zmielenia nieco ponad dwa tygodnie po oficjalnej premierze nowego Dorsz tytuł w 2022 roku.

Oficjalne daty premiery pierwszego sezonu MW2 oraz Warzone 2.0 nie zostały jeszcze ujawnione. Ale w obu przypadkach licznik w grze na ekranie piątego sezonu Awangarda oraz Strefa wojny potwierdza datę zakończenia Ostatniego bastionu, więc pamiętaj, aby zakończyć przepustkę bitewną i zdobyć wszystkie jej nagrody do 16 listopada.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63091856401c49218d6a11273735a3dd&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcall-of-duty%2Fnews%2Fwhen-does-call-of-duty-vanguard-and-warzone-season-5-last-stand-end&c=10971325889868881131&mkt=fr-fr