JoeWo odtwarza metę „doof doof” Warzone za pomocą niszczycielskiego ładunku ze strzelby

JoeWo przywraca metę strzelby „doof doof”.

Meta strzelby „doof doof” była jednym z najbardziej frustrujących okresów w historii Warzone, gdy drużyny wpadły w szał ze swoimi strzelbami, uniemożliwiając strzelaninę w zwarciu. Teraz streamer Twitcha, JoeWo, mógł go przywrócić, równie zabójczy jak zawsze.

Traumatyczna przeszłość doof doof meta

Meta Doof Doof rozerwała Verdansk na strzępy w pewnym momencie, w czasie, gdy wszyscy w nią grali, co oznaczało, że wszyscy albo używali strzelb o dużej mocy, albo byli ciągle sfrustrowani faktem, że zostali przez nie zabici.

Od tego czasu strzelby walczyły o zdobycie znaczenia w meta Warzone, z odpowiednimi osłabieniami, co oznaczało, że nie mogły dominować tak jak kiedyś.

JoeWo oferuje nowe perspektywy dzięki wyposażeniu strzelby „doof doof”.

Choć wszystko to potwierdziło się w przypadku integracji z Modern Warfare 3, na horyzoncie może pojawić się nowa era dzięki tej strzelbie od JoeWo, która wygląda absolutnie zabójczo, a sam streamer opisał ją jako idealną przeciwwagę dla stackerów.

Ładowanie strzelby „doof doof” JoeWo

Miażdżący bronią w Vondel, ale mogący jej używać na dowolnej mapie, zestaw Haymaker JoeWo w Warzone wygląda poważnie zabójczo. Oto jak on to buduje:

Kufa: Ulepszony dławik Bryson

Lufa: Długa lufa Imperatora

Stan magazynowy: brak modów magazynowych

Amunicja: Oddech Smoka kalibru 12

Magazynek: 20 okrągłych bębnów

Oczywiście prawdziwą atrakcją są tu naboje Oddech Smoka, które w połączeniu z 20-nabojowym magazynkiem bębnowym są absolutnie zabójcze i mogą powalić wielu wrogów jednym ładowaniem.

JoeWo łączy także swój karabin z LMG TAQ Eradicator, który powoli wkrada się do meta Warzone.

Zachowaj jednak ostrożność podczas korzystania z tej broni – nie zdziw się, jeśli twoi przeciwnicy zaczną walczyć z ogniem ogniem (dosłownie).

Źródło: www.dexerto.com