JGOD ujawnia całkowicie zepsuty pistolet Warzone 2, który jest zabójczy


Wyposażenie Cronen Squall jest „absolutnie zepsute” w Warzone 2

Wyposażenie Cronen Squall jest „absolutnie zepsute” w Warzone 2

Podczas gdy każda broń jest opłacalna w Strefie Wojny 2 z solidną budową, wybór broni, która jest uważana za obezwładnioną w mete, jest najsilniejszą strategią na zdobywanie zwycięstw. Identyfikacja tych pistoletów może być trudna, ponieważ nie zawsze są one najpopularniejszymi wyborami. Tak więc stawki za wybór mogą być mylące. W rezultacie często lepiej jest zasięgnąć porady eksperta, który przeanalizował wszystkie statystyki i na szczęście James „JGOD” Godoy zrobił dokładnie to. W niedawnym ujawnieniu pokazał, dlaczego konkretny karabin jest „absolutnie zepsuty”. Strefa wojny 2 i prawdopodobnie wkrótce zostanie osłabiony, więc kluczem jest maksymalne wykorzystanie go, zanim będzie za późno.

Wyposażenie karabinu Cronen Squall

  • Beczka: Beczka HR6,8
  • Pysk: Sakin Bieżnik-40
  • Podlufa: Rozpruwacz FTAC 56
  • Czasopismo: 50-nabojowy bęben
  • Optyczny: Czysty strzał Teplo

Na początek tzw. WZ2 guru podkreśla, że w pełni automatyczny Cronen Squall jest „absolutnie” absurdalny, jeśli chodzi o TTK bliskiego zasi eżu. Niszcząc wrogów w czasie 579 ms na odległość do 40 m, broń zadaje obrażenia podobne do meta-pistoletu maszynowego w bezpośrednim starciu z przeciwnikiem. Oprócz niszczycielskiego trybu pełnej automatyki, wielu graczy nie docenia ustawienia pojedynczego ognia Cronena. Jak pokazał JGOD, podczas używania tego trybu pojedynczego ognia z szybkim palcem spustowym, karabin prawie nie ma odrzutu. Oznacza to, że możesz namierzyć cel i zdjąć go w jednej chwili bez żadnego odrzutu.

Jak popularny jest Cronen Squall w Warzone 2?

Według WZRanked, Cronen Squall ma wskaźnik wyboru 9,7%, co plasuje ją na piątym miejscu w ogólnych rankingach popularności. Chociaż oznacza to, że duża część społeczności używa karabinu bojowego, bardzo niewielu korzysta z zabójczego trybu pojedynczego strzału, który nie zapewnia odrzutu. Z sezonem 4 na horyzoncie trudno jest przewidzieć, jak to się zmieni, zanim ta broń zostanie poddana poważnym osłabieniom. Dlatego warto dodać tę mocną opcję do swojej listy wyposażenia i zacząć dominować nad konkurencją.

Źródło: GGRecon.