Jaka jest najlepsza mapa w sezonie 5 Warzone?

Fani Warzone debatują nad swoją ulubioną mapą sezonu 5 – Vondel czy Ashika?

Dwie nowe karty do odkrycia

Sezon 5 Warzone przyniósł nowe mapy, ciekawe miejsca, broń i zmiany w trybie Battle Royale. Gracze Warzone debatowali, która mapa Odrodzenia jest najlepsza pomiędzy Vondel a wyspą Ashika, biorąc pod uwagę wszystkie zmiany balansu, które wpłynęły na rozgrywkę na każdej mapie.

Preferencje społeczności

Którą kartę woli zatem społeczność? Vondel z wyraźnym elementem wodnym czy wyspa Ashika z motywem japońskim?

„Ashika przed Vondelem, cały dzień”

Użytkownik Reddita Strange_Meet_6546 zadał społeczności Warzone pytanie dotyczące wyboru Vondela zamiast Ashiki: „Czy mam rację? »

Fani Warzone natychmiast debatowali nad punktem widzenia autora oryginalnego postu. „Ashika cały dzień przed Vondelem. Chyba, że ​​natrafimy na muzeum. Chodźmy! », Dodano gracza do debaty. „Vondel szczerze mi nie przeszkadza, ale Ashika jest lepszy. » Ale dyskusja nie była jednostronna.

Poruszono także kwestie związane z elementem wodnym na mapie Vondel oraz poleganiem graczy na FTAC podczas obozowania i łatwego zabijania pod wodą. „Moim zdaniem aspekt wodny w MWII nie jest aż tak wspaniały. Jak powiedziałeś, zawsze jest ktoś, kto spotyka się z FTAC. Wszystkie mapy wodne są moimi najmniej ulubionymi” – poskarżył się jeden z graczy.

„W Vondel jest za dużo szczurów, co ogranicza umiejętności posługiwania się bronią” – zgodził się inny.

Fort Resurgence dołączył do wyboru map wraz z 5. sezonem Warzone 2 i chociaż nie uwzględniono go w tej debacie, ludzie nadal wyrażali swoje opinie na temat jego działania, a streamerzy tacy jak Swagg krytykowali projekt karty jako „leniwy”.

Źródło: www.dexerto.com