Jak zobaczyć wygrane gry i inne dane w Call of Duty: Warzone 2


W chwili pisania tej notatki, Call of Duty: Warzone 2 Nie ma jeszcze systemu śledzenia statystyk, ale fani Battle Royale mogą dowiedzieć się, ile wygrali w grze i oto jak to zrobić.

Wielu fanów strzelanek z perspektywy pierwszej osoby uważa, że ​​poprawianie statystyk w ulubionych grach to świetna zabawa, a tytuły Call of Duty: Warzone nie są wyjątkiem od tej reguły.

Wielu fanów ciężko pracowało, aby zdobyć jak najwięcej zwycięstw w oryginalnym Call of Duty: Warzone i było w stanie śledzić swoje sukcesy w grze. Niestety, Call of Duty: Warzone 2 uruchomiono bez żadnych funkcji śledzenia statystyk.

Jak zobaczyć wygrane gry i inne dane w Call of Duty: Warzone 2

Plany dodania statystyk do Call of Duty: Warzone 2 nie były dobre, a funkcja została opóźniona na czas nieokreślony. Nie tylko to, ale kiedy Call of Duty: Warzone 2 dodaje śledzenie statystyk, oczekuje się, że od tego momentu zacznie śledzić statystyki graczy i jest mało prawdopodobne, aby działał wstecz.

Zrozumiałe, że zdenerwowało to wielu graczy Call of Duty, którzy zdobywali zwycięstwa w Warzone 2 od czasu premiery BR w listopadzie.

Podczas gdy fani Call of Duty wciąż czekają, aż Warzone 2 doda odpowiednie śledzenie statystyk, dobrą wiadomością jest to, że istnieje sposób na śledzenie zwycięstw w grze. Jeśli gracze przejdą do sekcji kart telefonicznych w grze i przewiną w dół do pozycji Wygraj mistrzostwo w Warzone, istnieje sześć kart telefonicznych, które mogą odblokować, aby odnieść zwycięstwo w trybie Battle Royale.

Gracze odblokowują te karty telefoniczne, zdobywając 1, 5, 10, 25, 50 i 100 zwycięstw w Warzone 2. Oznacza to, że gracze Warzone 2 mogą śledzić, ile zwycięstw odnieśli w grze, przynajmniej przez czas gra. pierwsze 100 wygranych. Inne wizytówki śledzą takie rzeczy, jak zabójstwa Warzone 2, liczba ukończonych kontraktów itp.

Źródło : https://california18.com/how-to-see-your-game-wins-and-other-data-in-call-of-duty-warzone-2/8980752023/