Jak znaleźć budynek 21 w Warzone 2 DMZ


Przewodniki

Dowiedz się, jak odblokować nową lokalizację w trybie DMZ.

Wraz z opublikowaniem informacji o aktualizacji Call of Duty Warzone 2 i Modern Warfare 2 Season 1 Reloaded, fani analizują najnowsze wiadomości, aby być na bieżąco z nadchodzącymi wydarzeniami i trybami. Jednak jeden szczegół w tych notatkach ujawnia tajemniczy obszar o nazwie „Budynek 21” dla trybu DMZ. W tym przewodniku wyjaśnimy jak znaleźć budynek 21 w Warzone 2 DMZ i inne szczegóły dotyczące tej premiery.

Budynek 21 Lokalizacja w Warzone 2 DMZ

Obecnie strefa DMZ budynku 21 w Warzone 2 nie jest dostępna w grze, ale gracze mogą odblokować ten obszar za pomocą kluczy po jego wydaniu. Jedyne znane informacje na temat budynku 21 pochodzą z krótkiego opisu w informacjach o łatce Reaktywacja sezonu 1, wskazującego, że będą „tajemnicze nowe klucze”, aby otworzyć tę najnowszą lokalizację.

Ponadto Budynek 21 jest sklasyfikowany jako „laboratorium biologiczne”, które znajduje się poza Al Mazrah, co może sugerować inną mapę strefy zdemilitaryzowanej. Charlie Intel, wybitny gracz i informator Call of Duty, podał więcej szczegółów na temat tego nowego miejsca docelowego na Twitterze, jak pokazano tutaj:

W tym poście dowiadujemy się, że Infinity Ward nie ma daty premiery przybycia Budynku 21 ani nie planuje ogłoszenia premiery w najbliższej przyszłości. Co więcej, gracze będą musieli „wymyślić”, jak dostać się do Budynku 21, więc rozszyfrowanie tej nowej mechaniki DMZ może zająć trochę czasu.

Chociaż fani otrzymali jedynie mgliste informacje na temat Budynku 21, nadal mogą wyczekiwać potwierdzonych wydarzeń, takich jak Warzone Cup i debiut epizodów Raid.

To wystarczy dla naszego przewodnika jak znaleźć budynek 21 w Warzone 2 DMZ. Aby uzyskać więcej treści Call of Duty, zapoznaj się z odpowiednimi linkami poniżej, w tym z wyjaśnieniem odległości dalekich strzałów w MW2 i jak zdobyć klucz rajdu w Warzone 2.

Źródło : https://twinfinite.net/2022/12/how-find-building-21-warzone-2-dmz/