Jak zdobywać klucze Black Site w Warzone 2?


Pole bitwy jest ustawione, a duby są gotowe do podjęcia długo oczekiwanej kontynuacji dla Call of Duty niezwykle popularny tryb gry battle royale, Strefa wojny. Strefy lądowania są gorętsze niż kiedykolwiek wcześniej, a deweloperzy dodają mnóstwo nowych miejsc, w których gracze mogą szukać rzadkich łupów, jednocześnie napotykając nowych śmiertelnych wrogów.

W Strefa wojny 2, na przykład na nowej mapie Al Mazrah pojawiły się nowe obszary, które są ufortyfikowane przez sztuczną inteligencję, która zastrzeli każdego gracza w zasięgu wzroku. Jedno z takich miejsc nazywa się Black Site, które jest dobrze strzeżone przez zdrową liczbę walczących nie będących ludźmi.

Jeśli uda ci się przebić przez rój, na ciebie i twoją drużynę czeka mnóstwo gadżetów, w tym stały schemat broni, który możesz dodać do wyposażenia. Jedynym sposobem uzyskania dostępu do tych czarnych witryn jest jednak zdobycie klucza do czarnych witryn. Oto jedyny sposób na zdobycie tego nieuchwytnego klucza w Strefa wojny 2.

Uzyskiwanie klucza Black Site, wyjaśnione

Aby zdobyć klucz Black Site, gracze muszą udać się do jednej z wielu twierdz na mapie. Podobnie jak Czarne Miejsca, Twierdza to baza wypełniona przeciwnikami AI, która aktywuje się podczas gry Strefa wojny 2, chociaż wrogowie znajdywani tutaj nie są tak silni jak sztuczna inteligencja znaleziona w Black Sites. Aby przejąć i obalić twierdzę, gracze muszą wytrzeć bazę wrogów AI i rozbroić bombę znajdującą się w środku.

Pierwsza drużyna, która oczyści teren i rozbroi bombę, otrzyma niestandardową skrzynkę z wyposażeniem, rzadki łup i klucz do Black Site. Zespół może następnie użyć tego klucza, aby uzyskać dostęp do Czarnego Miejsca, które będzie jeszcze bardziej niebezpieczną wersją Twierdzy z silniejszymi wrogami. Ale nagrody za oczyszczenie bazy są obfite: oczyszczenie Czarnego Miejsca po raz pierwszy da całej drużynie stały schemat broni, który można dodać do swojej broni, oprócz innych gadżetów.

Te twierdze i czarne miejsca będą mocno kwestionowane przez wielu graczy w lobby, co oznacza, że ​​żołnierze będą musieli walczyć zarówno z ludźmi, jak i sztuczną inteligencją, aby odnieść sukces.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=636d6d78e3784a928b6a63fbc7f2d951&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcall-of-duty%2Fnews%2Fhow-to-earn-black-site-keys-in-warzone-2&c=14931780748091736905&mkt=fr-fr