TimTheTatman i Nickmercs w Call of Duty: Jak je zdobyć?

TimTheTatman i Nickmercs dołączają do Call of Duty

Call of Duty stale się rozwija i teraz wprowadza do gry wiele operatorów, w tym popularnych streamerów gier wideo. TimTheTatman i Nickmercs dołączają do gry jeszcze w tym miesiącu.

Te dwie postacie są obecnie jednymi z największych streamerów gier wideo i mają ogromny wpływ na społeczność graczy. Będzie to pierwszy raz, kiedy streamer pojawi się w grze Call of Duty.

Jak zdobyć skórki TimTheTatman i Nickmercs?

Jeśli chcesz grać jako TimTheTatman lub Nickmercs w Call of Duty: Modern Warfare 2 lub Call of Duty: Warzone 2, możesz spodziewać się, że każdy pakiet będzie kosztował około 2400 punktów COD, co odpowiada 20 $. Ceny te nie zostały jeszcze potwierdzone, ale taki jest koszt większości pakietów z nowym operatorem.

Oprócz skórek dla tych dwóch streamerów otrzymasz także ozdoby i schematy broni, które pomogą ci w walce. Skórki mają zostać wprowadzone na rynek 31 maja.

Będziesz musiał poczekać do tego czasu, aby uzyskać do nich dostęp w sklepie w grze. Sklep zwykle odświeża się około 9:00 czasu pacyficznego, więc szukaj go tego ranka.

Co sądzisz o skórkach TimTheTatman i Nickmercs w Call of Duty?

Daj znać w komentarzu lub wpadnij do mnie na Twitterze @Cade_Onder.

Źródło: Comicbook.com