Tempered Plate Carrier w Warzone 2.0 – jak zdobyć?

Zwiększ efektywność na polu bitwy

Jedna z najnowszych funkcji w Call of Duty: Warzone 2.0 pozwala graczom stać się bardziej wydajnymi i zaradnymi w środku meczów Battle Royale.

The Strefa wojny 2.0 Tempered Plate Carrier

To nowy przedmiot, który może być znajomy z oryginału Strefa wojny gracze. Strefa wojny 2.0 Hartowana kamizelka płytowa, wyjaśniono. The Strefa wojny 2.0 Tempered Plate Carrier to rodzaj kamizelki, którą gracz może opcjonalnie nosić w środku meczów typu Battle Royale. Ten przedmiot, wprowadzony w sezonie 3, pierwotnie pojawił się w pierwszym Strefa wojny.

Nośnik zastępuje istniejącą kamizelkę pancerną, którą masz na sobie. Działa jak kamizelka pancerza poziomu 3, zapewniając pełny pancerz o wartości trzech segmentów. Jednak zamiast dzielić zbroję między te typowe trzy segmenty, są one podzielone na dwa większe. Cel tej zmiany jest dwojaki. Po pierwsze, ma pozwolić graczom zmniejszyć liczbę płyt pancernych, których potrzebują. Zamiast pojedynczej płyty pancerza wypełniającej jeden z trzech segmentów pancerza, z hartowaną kamizelką płytową wypełnisz jeden z zaledwie dwóch segmentów.

Jest to dość imponujące, ponieważ wiąże się z efektem drugorzędnym przedmiotu. Oprócz zmniejszenia liczby potrzebnych płyt pancernych, skraca to również czas leczenia. Ponieważ do tej kamizelki potrzebujesz tylko dwóch płyt, możesz wrócić do pełnego pancerza w znacznie krótszym czasie. Oczywiście, jeśli posiadasz Tempered Plate Carrier.

Zrzut ekranu przez Destructoid

Jak zdobyć Tempered Plate Carrier

Aby wprowadzić Tempered Plate Carrier Strefa wojny 2.0, musisz użyć jednej z dwóch głównych metod. Pierwszym z nich jest po prostu wyszukiwanie wszędzie na mapach Battle Royale Al Mazrah lub Ashika Island. Pojemniki, skrzynie i szafki mają losową szansę na upuszczenie jednej z tych kamizelek. Problem polega jednak na tym, że Tempered Plate Carrier jest przedmiotem legendarnym. Twoje szanse na znalezienie go w ten sposób są dość nikłe.

Na szczęście istnieje sposób, aby mieć pewność, że otrzymasz Tempered Plate Carrier w każdym meczu Battle Royale, w którym uczestniczysz. Aby to zrobić, musisz zdobyć jedną z twierdz na mapie, oznaczoną białą ikoną bramy. W połowie gry zamknięte twierdze otworzą się z jednymi z najsilniejszych wyzwań w całym lobby. Oprócz innych graczy są tam najtwardsi NPC. Zwykle celem zdobycia twierdzy jest zniszczenie wszystkich wrogów w budynku lub rozbrojenie bomby. Gdy wykonasz ten cel i zabezpieczysz Twierdzę, otrzymasz między innymi hartowany nośnik płyt. Tylko uważaj, ponieważ inne drużyny będą walczyć o kilka twierdz w meczu.

Cody’ego Pereza Freelance Writer — Cody jest wielkim fanem Destructoid od ponad dekady, a także niezależnym pisarzem różnych publikacji. Teraz pracując dla Destructoid, ma szansę dzielić się swoją pasją do Final Fantasy XIV, Pokemonów, Call of Duty i wielu innych gier.

Źródło: https://www.destructoid.com/how-to-get-a-tempered-plate-carrier-in-warzone-2-0/.