Skeleton Keys – Odblokuj drzwi i zdobądź łupy w Warzone 2 DMZ

Skeleton Keys – Przedmioty Użytkowe w Call of Duty: Warzone 2 DMZ

Skeleton Keys to nowa klasa przedmiotów w Call of Duty: Warzone 2 DMZ, które pozwolą graczom odblokować dowolne drzwi na mapie, co znacznie ułatwi wykonywanie misji i znajdowanie najlepszego łupu.

Jak zdobyć Skeleton Keys?

Gracze mogą zdobyć Szkieletowe Klucze w niektórych Stacjach Kupowania poprzez opcję systemu Handlu. Nie można jednak ich po prostu kupić za gotówkę. Zamiast tego musisz wymienić określony przedmiot, aby otrzymać Skeleton Key. Warunkiem handlu, aby otrzymać Skeleton Key, jest dobry stary procesor graficzny. Tak jak można się spodziewać, będziesz musiał przeszukać kilka komputerów na mapie DMZ, aby je znaleźć. Po znalezieniu karty graficznej przynieś ją do Stacji Kupna, aby wymienić ją na Szkieletowy Klucz.

Procesory graficzne to również rzadki łup luzem, więc miej oczy szeroko otwarte, a może ci się poszczęści.

Ograniczenia Skeleton Keys

Skeleton Keys to przedmioty jednorazowego użytku. Mądrze wykorzystuj każdą z nich, na przykład w określonych misjach lub w rzadkich lokalizacjach. Po drugie, Szkieletowych Kluczy nie można użyć do uzyskania dostępu do Budynku 21. Na szczęście przedmioty te odblokują drzwi po wejściu do Budynku 21.

Przydatność Skeleton Keys

Jedną z takich misji, do których przydatne są Skeleton Keys, jest misja Friendly Fire Redacted Faction. Wymaga to dotarcia i zabicia Dowódcy Pyro, który czai się za zamkniętymi drzwiami. Więcej poradników znajdziesz w naszym Strefa wojny 2 Centrum przewodnika.

Źródło: https://www.pcinvasion.com/how-to-get-skeleton-keys-in-warzone-2-dmz/.