Jak zdobyć pistolet Noclip i co robi w Call of Duty Warzone?


Obraz za pośrednictwem Activision

Gracze są podekscytowani nową zawartością piątego sezonu Call of Duty Warzone. Nowe bronie są również jednym z najbardziej przereklamowanych aspektów najnowszej aktualizacji. Twórcy dodali EX1, RA 225, Valois Revolver, BP50 i Lienna 57 jako ostatnie wybory, które musisz podjąć w bitwie. W grze pojawia się jednak również wzmianka o nowym pistoletu noclip. Dowiedzmy się o tym więcej.

> Jak naprawić błąd „Pobieranie profilu online” w Warzone?

Jak zdobyć pistolet Noclip w Call of Duty Warzone?

Nowy pistolet noclip to nic innego jak karabin energetyczny EX1. To nowa wersja EM1, karabinu laserowego z COD Advanced Warfare. Karabin jest wyjątkowy i nie wymaga do wystrzelenia zwykłych magazynków na pociski. Stąd nazwa noclip. Jest zasilany przez system baterii i umożliwia graczom walkę z wrogiem również z dużej odległości.

Broń można odblokować na 15. poziomie przepustki bojowej sezonu piątego. Awansowanie na 15 poziom i zakup rozszerzonej przepustki bojowej zapewni natychmiastowy dostęp do EX1 lub pistoletu noclip.

Co robi Noclip Gun w Call of Duty Warzone

Obraz za pośrednictwem Activision

Jak wspomniano wcześniej, pistolet noclip lub EX1 działa na zaawansowanym systemie akumulatorowym zamiast tradycyjnej amunicji. Jednak po wydaniu znacznej części energii pistolet wymaga czasu na ochłodzenie. Gracze muszą mądrze korzystać z broni i nie utknąć w czasie odnowienia, gdy wróg jest w pobliżu.

EX1 daje graczom w Warzone dużą wszechstronność. Świetnym dodatkiem jest możliwość prowadzenia walk na krótkim lub długim dystansie. Gracze mogą również wyposażyć się w dobry ekwipunek, aby poprawić jego wydajność.Źródło : https://surprisesports.com/esports/how-to-get-noclip-gun-and-what-it-does-in-call-of-duty-warzone/